Az első szektornévadók: Berendy és Bundzsák

Idén átadjuk az új Illovszky stadiont. A klub 107. születésnapján a Vasas SC elindítja azt a sorozatot, amelyben közzétesszük és bemutatjuk a...

Nagy Gergely a legnagyobb 11-es-ölő - lapszemle

A csakfoci.hu kigyűjtötte az NB I-es kapusok 11-es statisztikáit.

2018-03-14 16:20

A 95. Vasas – DVTK mérkőzés következik

A szombaton 17:00 órakor, a Szusza-stadionban kezdődő Vasas - DVTK találkozó a két csapat 76 éve óta tartó párviadalában a 95. mérkőzés lesz.

2018-03-13 16:01

Hárman a forduló válogatottjában

Nagy Gergely, Kire Ristevski és Hangya Szilveszter is bekerült a forduló válogatottjába.

2018-03-13 10:52

Vida: Bevált a változtatás

A 22. születésnapját március 8-án ünneplő Vida Máté a Honvéd ellen több alkalommal is helyzetbe került, de gólt ezúttal nem sikerült szereznie.

2018-03-12 16:32

Vasas – DVTK: Szurkolói tájékoztató

Csapatunk a DVTK csapatát fogadja az OTP Bank Liga 23. fordulójában.

2018-03-12 11:34

Barczi: Nagyon kellett a gól a lelkemnek

Barczi Dávid a Honvéd elleni mérkőzés második félidejének első percében Nagy Gergely hosszú kirúgásából, gólpasszából szerzett győztes gólt.

2018-03-11 15:05

Oenning: A mai mérkőzéssel visszatért az önbizalmunk

Michael Oenning értékelte a Honvéd elleni mérkőzésünket.

2018-03-10 22:21

Győzelem a Honvéd ellen

Csapatunk 2-1 arányban legyőzte a Budapest Honvéd csapatát az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

2018-03-10 19:01

Bemutatjuk a Honvéd csapatát

Március 10-én, szombaton 17:00 órakor az NB I 6. helyezettjét, a Honvéd együttesét fogadjuk ideiglenes otthonunkban, a Szusza- stadionban.

2018-03-10 12:46

Oenning: Intenzív és küzdelmes meccset várok

2018 első hazai tétmérkőzését játsszuk az OTP Bank Liga 22. fordulójában, amelyen a Honvéd csapatát fogadjuk ideiglenes otthonunkban, a Szusza Ferenc...

2018-03-10 10:37

Vancsa: Nem adjuk fel, nem szeretnénk kiesni az NB I-ből

Vancsa Miklós, a Vasas FC ügyvezetője nyilatkozott a csapat jelenlegi helyzetéről.

2018-03-08 17:11

Hangya és Berecz is tagja Leekens keretének

Georges Leekens, szövetségi kapitány 37 játékost hívott meg a férfi A-válogatott Kazahsztán és Skócia ellen készülő bő keretébe.

2018-03-08 14:45

A 173. Vasas – Honvéd következik

Március 10-én, szombaton 17:00 órakor a Szusza-stadionban a Honvéddal találkozunk az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

2018-03-07 12:24

Vasas – Honvéd: szurkolói tájékoztató

Csapatunk a Budapest Honvéd együttesét fogadja az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

2018-03-05 11:12

Oenning: Nagyon csalódott vagyok

Michael Oenning értékelte a Haladás elleni mérkőzésünket.

2018-03-03 20:23