Füzesgyarmati SK - Vasas FC II.

2024. április 14. 16:00

Játékvezetők: Játékvezető: Kakuk Szabolcs (asszisztensek: Juhász Szabolcs és Szabó Richárd)
Helyszín: (NB III) Lázár Gyula Városi Sporttelep
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Csapatunk tiszta pirosban, míg a hazaiak, tiszta fehérben. A találkozót a hazaiak kezdték.
13'
Mamusits kapott labdát Barkóczitól. Csatárunk először belelőtte a labdát 10 méterről a kapusba. A kipattanó labdát azonban Mamusits a kapu közepébe helyezte. 0-1!
22'
Mamusits passzolta balról a labdát a felfutó Bakróczihoz, aki 10 méterről a dermedt kapus mellett a jobb alsó sarokba gurított. 0-2!
45'
Véget ért az első játékrész, amelyet végig uraltunk és akár nagyobb arányú is lehetett volna a gól különbség a javunkra.
57'
Pinte egy jobb oldali szöglet után 2 méterről a jobb alsó sarokba pöckölte a labdát. 1-2.
63'
Varga húzogatott a 16-os előterében, majd a lábat között ballal a bal alsó sarokba bombázott. 1-3!
73'
Mamusits futotta le védőjét a bal szélen, majd az öt és feles sarkától ellőtte a kapus mellett a labdát. 1-4!
82'
Rideget rántották le. 11-es.
82'
Varga büntetőjét a kapus kivédte.
94'
Rideg 12 méterről kilőtte a bal alsó sarkot. 1-5!
95'
Véget ért a találkozó! Második csapatunknak ez volt zsinórban az ötödik győzelme. Gratulálunk, srácok!