Nyíregyháza Spartacus FC - Vasas FC

2024. április 20. 12:30

Játékvezetők: Berke Balázs (asszisztensek: Horváth Róbert és Aradi József, tartalékjátékvezető: Rúsz Márton)
Helyszín: Balmazújváros Városi Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Tiszta fehérben játszó csapatunk indította útjára a labdát, a hazaiak feketében futballoznak ma.
9'
Vezet a Nyíregyháza...Az első lehetőségét gólra váltja a hazai csapat: Jova röviden rúgja előre a labdát, amelyet megszerez a Szpari, majd Gresó ugratja ki jó ütemben Nagy Dominiket, aki 6 méterről, kapusunk lába között a hálóba gurít (1-0).
12'
Tóth Milán menne el a bal szélen Gengeliczki mellett, ám a hazaiak csapatkapitánya buktatja, ő kapja a meccs első sárga lapját.
15'
Bakti csúszik rá Beke lábára a nyíregyházi térfélen, nálunk is gyorsan megvan az első figyelmeztetés.
31'
Sajnos Kovácsréti harmadszor már nem hibázik: most a bal szélen kapott labdát, ahonnan befelé vezette a játékszert, majd 18 méterről, védhetetlenül lőtte ki a jobb alsó sarkot (2-0).
39'
Emberhátrányba kerültünk... Hidi M Sándor a kezdőkörben csúszik oda Beke lábára, a játékvezető pedig egyből kiállítja középpályásunkat.
45'
Véget ért az első játékrész, kétgólos- és emberhátrányból várhatjuk a második félidőt.
46'
A hazaiak kezdték a második félidőt.
47'
Négyes (!) csere a szünetben: Gera Zoltán alaposan belenyúlt csapatunkba, Pávkovics, Urblík, Radó és Tóth helyett Ódor, Vida, Bukta és Szalay a pályán.
60'
Büntetőt rúghatunk! Berecz indult meg nagyszerűen, egészen a nyíregyházi 16-osig szlalomozott, majd lövését kézzel blokkolják, 11-es!
62'
BERECZ BEVÁGJA! Tökéletes büntető, csapatkapitányunk a jobb felső sarokba bombázza a labdát, ezzel visszajövünk a mérkőzésbe! (2-1).
65'
Sajnos azonnal jön a nyíregyházi válasz... Beke balról érkező ívelését a hosszún Farkas centerezné a középen érkező társak elé, a menteni igyekvő Doktoricsról azonban a kapunkba pattan a labda... (3-1).
69'
Változtatnak a hazaiak Kesztyűs jön le a pályáról, Sigér érkezik a helyére.
75'
Újabb hazai cserék: Beke és Gresó hagyja el a pályát, Novák és Vass jön az utolsó, bő negyedórára.
81'
Kihasználjuk utolsó cserelehetőségünket is: Bakti jön le, Girsik váltja.
83'
Utoljára cserél Tímár Krisztián is: Nagy és Kovácsréti számára ér véget a találkozó, Oláh és Tamás érkezik a hajrára.
87'
Baráth hátba dobta a labdával ellenfelét, ezért a sportszerűtlen megmozdulásért sárga lapot kapott.
93'
Vége a mérkőzésnek! Bár Berecz góljával szépítettünk, mégsem sikerült közelebb zárkózni a Nyíregyházához, így pont nélkül térünk haza.