Vasas FC - Tiszakécskei LC

2024. április 28. 17:00

Játékvezetők: Rúsz Márton (asszisztensek: Horváth Zoltán és Punyi Gyula, tartalékjátékvezető: Molnár Attila)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tiszta fehérben játszó vendégek indították útjára a labdát, csapatunk szokásos, piros-kék szerelésében futballozik ma.
8'
Valencsik csúszik oda durván Girsiknek, a tiszakécskeiek játékosa kapja a meccs első sárga lapját.
31'
Tóth és Doktorics játszott össze szépen a tiszakécskei 16-oson belül, majd utóbbi az érkező Radóhoz passzolt, aki egy átvétel után, 9 méterről a jobb alsó sarokba passzol (1-0)!
45'
Vége az első félidőnek, 1-0-ra vezetünk Radó András góljával.
46'
Mi kezdtük a második játékrészt, csere egyik oldalon sem volt a szünetben.
54'
Viczián pakol oda egy csomagot Radónak a kezdőkörben, sárga lap ez is.
58'
Szánthó Regő jön le a pályáról, Urblík József váltja.
63'
Grünvald csap oda Tóth Milánnak az alapvonalnál, ő kapja a 'kécskeiek harmadik sárga lapját.
66'
Zamostny hagyja el a játékteret, Czékus jön a helyére.
67'
Balázs rúg a meginduló Doktorics után, sárga lapokban már nagyon vezetnek a vendégek, a tiszakécskei csapatkapitány már a negyedik figyelmeztetett játékos.
71'
Tóth Milán maradt lent, egy párharc után, remélhetőleg csak begörcsölt, de nem tudja folytatni, sántikálva hagyja el a pályát, Holender váltja támadónkat.
76'
Egyenlítenek a vendégek...Egy nagy bedobásba Otigba csúsztat bele rosszul a rövid oldalon, Doktorics pedig nem tudja kirúgni a labdát a kapu torkából (1-1).
79'
Újabb vendég csere: Vajda le, Gyurján be.
84'
Kettős csere nálunk. Deutsch és Zimonyi jön a hajrára Doktorics és Berecz helyett.
89'
Vendég csere. Szőr számára ér véget a meccs, Kryvotsiuk jön az utolsó percekre.
92'
Urblík csúszik oda egy csínes labdára, sárga lapot kap középpályásunk, mert eltalálta Kryvotsiukot.
94'
KIHAGYJUK A MECCSLABDÁT... Vida tökéletesen szökteti Holendert a jobb oldalon, aki remekül centerez a középen, teljesen üresen érkező Zimonyihoz, aki azonban hat méterről, szemben a kapuval mellé lő...
95'
Vége a mérkőzésnek, a Tiszakécske egy pontot elvitt az Illovszky-stadionból.
96'
Köszönjük szurkolóinknak, hogy ennyien biztatták csapatunkat a helyszínen! Együttesünk legközelebb május 6-án, hétfőn este 20 órakor a Budapest Honvéd otthonában lép pályára a Merkantil Bank Liga 31. fordulójában, a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.