Vasas FC - HR-Rent Kozármisleny

2024. április 15. 20:00

Játékvezetők: Dr. Csonka Bence (asszisztensek: Ország Péter és Ring Kevin, tartalékjátékvezető: Szigetvári Márk)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Szokásos, piros-kék szerelésében játszó csapatunk indította útjára a labdát, a vendégek világoskék-fehérben futballoznak ma.
11'
Vezetünk! Méghozzá egy mintaszerű kontrát követően: Berecz szerzett labdát, majd Holenderhez passzolt, aki tökéletesen továbbított a jobb szélen továbbrobogó csapatkapitányunkhoz. Ő a 16-oson belül a második hullámban érkező Hidi M-hez passzolt, aki higgadtan, 9 méterről a jobb alsó sarokba passzolt (1-0)!
26'
Tóth Milán startol rá egy labdára, ám a kapujából kifutó Lékai buktatja. Les miatt ismét a Kozármisleny jöhet, a vendégek kapusa viszont sárga lapot kap, míg csatárunk egy rövid ápolás után szerencsére folytatja a játékot.
35'
Otigba csúszott oda talán feleslegesen Kirchnernek, aki a 16-os jobb szélén úgy tűnt, már ki van sodródva, hátvédünk azonban eltalálta a lábát, így 11-est rúghatnak a vendégek.
38'
Kirchner belövi. Jova balra vetődött, a labda viszont sajnos a kapu jobb oldalába, így nem volt esélye kapusunknak a hárításra (1-1).
45'
Az első játékrészben bár jobban játszottunk és többet tettünk a vezetésért, mégis döntetlennel mehetnek pihenőre a csapatok.
46'
Csere egyik oldalon sem volt, a vendégek kezdték a második félidőt.
49'
Emberelőnybe kerültünk! Berecz külsővel szöktette Tóth Milánt, aki megtolta a labdát Horváth mellett, aki buktatta, a játékvezető pedig egyértelmű gólhelyzetnek ítélte meg a szituációt, így kiállította a vendégek játékosát.
54'
Aczél Zoltán változtat először. Alighanem a kiállításra reagál, Major hagyja el a pályát, Horváth Péter váltja.
58'
BÜNTETŐ NEKÜNK IS! Tóth Milán ugrik bele, majd szerzi meg Lékai előre ívelését, majd betör a 16-oson belülre, Kozics pedig buktatja!
59'
Vezetünk! Ha már kiharcolta, Tóth Milán be is vágta a kapu bal oldalába, újra nálunk az előny (2-1)!
63'
Három helyen is változtatunk. Hinora, Radó és Szalay érkezik Holender, Urblík és Tóth Milán helyére.
70'
Újabb kozármislenyi csere. Ezúttal kényszerből, Beke hagyja el a játékteret sérülés miatt, Daru váltja.
83'
Újabb csere nálunk. Bakti hagyja el a pályát, Girsik érkezik a helyére a hajrára.
93'
Doktorics jön le, Deutsch váltja.
94'
Vége a mérkőzésnek! A HR-Rent Kozármisleny elleni 2-1-es győzelemmel a feljutást jelentő 2. helyre kerültünk a tabellán.
95'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ilyen sokan buzdították csapatunkat a helyszínen! Együttesünk legközelebb április 20-án, szombaton 12:30-kor a listavezető Nyíregyháza Spartacus FC együttesével találkozik idegenben, Balmazújvárosban. Klubunk erre a mérkőzésre elegendő számú érdeklődő esetén különbuszt indít. Aki még nem jelentkezett, minél hamarabb jelezze részvételi szándékát!