Aqvital FC Csákvár - Vasas FC

2024. április 07. 17:00

Játékvezetők: Katona Balázs (asszisztensek: Szalai Dániel és Horváth Zoltán, tartalékjátékvezető: Bana Gergely)
Helyszín: Tersztyánszky Ödön Sportközpont
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tiszta fehérben játszó hazaiak indították útjára a labdát, csapatunk a megszokott, piros-kék felszerelésében futballozik.
9'
VEZETÜNK! Urblík tekert középre balról egy szabadrúgást, amelyet Baráth Botond csúsztatott meg a rövid oldalon, a labda pedig Nagy Zoárdról a saját kapujába pattant (0-1).
23'
Egyenlít a Csákvár! A semmiből... Gazdag a jobb szélről középre ível, Nagy Zoárd pedig 10 méterről, a bal oldali kapufa segítségével a kapunkba fejel... (1-1).
34'
Deutsch harcol meg egy labdáért a 16-oson belül, majd kiszorított helyzetből, 10 méterről lő, a labda Zelizi lába között talál utat a csákvári kapuba (1-2)!
45'
Murka cselezett befelé jobbról, majd a hosszún üresen érkező Dusinszkihez passzolt laposan, aki egy átvétel után, öt méterről a kapunkba lő (2-2).
46'
Hiába játszottunk jobban és volt több helyzetünk az első félidőben, döntetlennel mehetnek pihenőre a csapatok...
47'
Csapatunk kezdte a második játékrészt, csere egyik oldalon sem történt.
51'
HARMADSZOR IS VEZETÜNK! Urblík szögletét Tóth Milán pörgeti tovább a röviden, Baráth Botond pedig 7 méterről, kapásból a kapu jobb alsó sarkába lövi (2-3).
60'
Nálunk Holender és Deutsch helyett Radó és Doktorics érkezik, a hazaiaknál Gazdag helyett Tamás, Nagy Zoárd helyett pedig Simon a pályán.
72'
Babós és Szakály hagyja el a pályát, Gregor és Yablonskyi áll be az utolsó, bő 20 percre.
75'
Ketten támogatták le házi gólkirályunkat a pályáról, remélhetőleg nem súlyos a sérülése, mindenesetre Szalay váltja őt.
81'
Mészáros helyére Baracskai érkezik.
85'
Bakti jön le, Girsik váltja.
92'
Szalay nem enged elvégezni gyorsan egy szabadrúgást az ellenfél szögletzászlójánál, ő kapja a meccs első sárga lapját.
93'
Keményen meg kellett küzdenünk ezért a három pontért, de megvan, és ez a legfontosabb.
94'
Szurkolóinknak köszönjük, hogy ilyen sokan buzdították a helyszínen csapatunkat. Együttesünk legközelebb április 15-én, hétfőn 20 órakor fogadja a HR-Rent Kozármisleny csapatát, a találkozót az M4 Sport élőben közvetíti.