Győzelem a Honvéd ellen

2018-03-10 18:58
Csapatunk 2-1 arányban legyőzte a Budapest Honvéd csapatát az OTP Bank Liga 22. fordulójában.

Valamivel aktívabban kezdtek a vendégek, de a mérkőzés 10. percében mégis mi szereztük meg a vezetést: Berecz a tizenhatos előterében kapott jó labdát, majd szép mozdulattal a kapu jobboldalába lőtt (1-0). A gólt követően kiegyenlített játék folyt, főképp a mezőnyben, a kapuk kevésbé forogtak veszélyben. Bár a 26. percben betaláltunk egy szöglet után, de a játékvezető szabálytalanság miatt nem adta meg. Az eredmény már nem változott, egygólos előnnyel fordultunk.

Egy gyors gólváltással indult a második játékrész. Rögtön a 46. percben kettőre növeltünk az előnyünket Barczi találatával: Nagy kirúgását követően támadónk lecsapott a labdára, kapura tört, majd Gróf mellett a kapu bal alsójába lőtt (2-0). Két perccel később azonban jött a szépítés, Eppel talált a kapunkba. Jó iramban zajlott tovább mérkőzés, de a nagy helyezetek azért elmaradtak. Majd csak a 72. percben Vida előtt adódott nagy gólszerzési lehetőség, de Gróf hárított. Csapatunk remekül helyt állt a találkozó hátralevő részében, a kapunk nem forgott veszélyben, így végül 2-1 arányban győztünk. Szép volt, fiúk!