Vereség a Haladás otthonában

2018-03-03 18:57
Az OTP Bank Liga 21. fordulójában 3-0-s vereséget szenvedtünk a Haladástól.

A mérkőzés első játékrésze nem hozott nagy izgalmakat, az első 25 perc szinte helyzet nélkül telt el. Bár inkább a Haladásnak voltak jobb periódusai, mégis váratlanul szereztek vezetést a hazaiak a 26. percben: Kamenár nem a legjobban érkezett egy baloldali beadásra, a lecsorgó labda pedig Kovács elé került, aki nem hibázott (1-0). A félidő során egy-egy kisebb lehetőségünk akadt, de nem volt átütő a támadójátékunk, így egygólos hátránnyal fordultunk.

Sajnos rosszul kezdtük a második játékrészt, védelmünk bizonytalan volt hátul, ezt pedig kihasználták a hazaiak, a 47. percben Rácz kettőre növelte a Haladás előnyét (2-0). Nem folytatódott jól számunkra a találkozó, nem tudtunk átlendülni a rossz kezdésen, a 60. percben pedig bekaptuk a harmadik gólt is, Ramos volt eredményes (3-0). Volt néhány lehetőségünk az összecsapás hátralevő részében, de Király minden alkalommal résen volt, így sajnos nem sikerült szépítenünk. Az eredmény már nem változott, 3-0-ra alul maradtunk a Haladás ellen.