Hírek

Litauszki és Radó az NSO TV-nek értékelték az eddigi tapasztalatokat

Tegnap este megszereztük első győzelmünket a Merkantil Bank Liga harmadik fordulójában. A Csákvár elleni 2-1-es győzelmet követően Pusztai Viola az előző...

2020-08-10 14:12

Győzelem a Csákvár ellen!

Szatmári és Balajti góljaival megszereztük idei első győzelmünket.

2020-08-09 19:35

Élőképes és szöveges közvetítés a Csákvár elleni mérkőzésről

A Merkantil Bank Liga 3. fordulójának Vasas FC - Aqvital FC Csákvár bajnoki mérkőzése 19 órakor kezdődik.

2020-08-09 17:42

Bemutatjuk az Aqvital FC Csákvár együttesét

Vasárnap 19 órától a Merkantil Bank Liga 3. fordulójában az Aqvital FC Csákvár csapatát fogadjuk az Illovszky Rudolf Stadionban.

2020-08-07 15:36

Kiss-fröccs vérszomjas angyalföldieknek

Bravúros, különleges mérleg: 181 bajnoki meccsen 111 gól. Lehet utána csinálni. Kiss László minden idők egyik legjobb Vasas-labdarúgója:...

2020-08-07 13:38

Ahol nem jó az iksz...

Szatmári Lóránddal Borsos László, a Nemzeti Sport újságírója készített interjút.

2020-08-07 10:55

Képekben a Békéscsaba elleni döntetlen

A Merkantil Bank Liga 2. fordulójában 1:1-es döntetlent játszottunk a Békéscsaba 1912 Előre csapatával.

2020-08-06 16:44

Videón a Békéscsaba elleni mérkőzés legfontosabb pillanatai

Videós anyagunkban 3 és fél percben foglaltuk össze a szerdai bajnoki találkozó jelentős momentumait.

2020-08-06 13:59

Újabb döntetlen, 1 pont Békéscsabán

A Merkantil Bank Liga 2. fordulójának mérkőzésén Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC: 1-1

2020-08-05 15:23

Az M4Sport élőben közvetíti a mai mérkőzést!

Élőképes és szöveges közvetítés a Merkantil Bank Liga 2. fordulójának Békéscsaba 1912 Előre - Vasas FC bajnoki mérkőzéséről.

2020-08-04 15:30

Nagy Miklós sportigazgató a Kossuth Rádió vendége volt

Nagy Miklóssal Gulyás László, a Kossuth Rádió sportriportere készített interjút.

2020-08-04 14:32

Szerdán délután Békéscsabán lépünk pályára

Békéscsaba-Vasas: Barátok közt

2020-08-04 13:42

Képekben a Kazincbarcika elleni bajnoki rajt

A Merkantil Bank Liga 1. fordulójában a Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC elleni bajnoki találkozón 1:1-es döntetlen született.

2020-08-03 18:35

Szurkolói információk a Békéscsaba és a Csákvár elleni mérkőzésekre

Jegyvásárlás, kapunyitás, parkolás, stadionbüfé, élő közvetítés – minden részlet egy helyen.

2020-08-03 14:18

Edzői értékelések a Kazincbarcika elleni mérkőzés után

Bene Ferenc és Vitelki Zoltán vezetőedzői értékelései a Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC bajnoki mérkőzést követő sajtótájékoztatón.

2020-08-03 12:21

20 órától rajtolunk - élő közvetítés

Élőképes és szöveges közvetítés a Merkantil Bank Liga 1. fordulójának Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC bajnoki mérkőzéséről.

2020-08-02 19:51

Holnap este Kazincbarcika ellen rajtolunk!

Vasárnap este 20 órától kezdi meg csapatunk a szereplését a Merkantil Bank Ligában, ellenfelünk a tavaly 14. helyen zárt Kazincbarcika lesz.

2020-08-01 16:54