Hírek,csapat

Vasas FC II.: Fordulatos mérkőzésen maradtunk alul

Bár 0-1 után még fordítani tudtunk, de egy néhány perces rövidzárlat megpecsételte második csapatunk sorsát.

2022-11-07 13:35

Mindhárom pontot elvitte a Debrecen

Ellenfelünk már az első félidőben háromgólos előnyre tett szert, a hátrányt a második játékrészben sem sikerült leküzdenünk.

2022-11-06 13:24

Összeállítások, hiányzók a DVSC ellen

Így kezdünk ma délután!

2022-11-06 13:22

Kondás Elemér: Pikáns összecsapás lesz

Vezetőedzőnk a DVSC elleni mérkőzés előtt nyilatkozott.

2022-11-04 16:58

Feczesin Róbert: Hazai pályán kell tartanunk a három pontot

Támadónk visszatérését követően már a DVSC elleni összecsapásra készül.

2022-11-04 17:00

Vasárnap a Debrecen csapata látogat hozzánk

Az OTP Bank Liga 14. fordulója előtt ellenfelünk - csupán két pont előnnyel - a tabella 8. helyén szerepel.

2022-11-03 16:14

A Vasas FC II. hétvégén a Tiszafüred ellen játszik

Együttesünk november 6-án, vasárnap 11 órai kezdettel folytatja bajnoki szereplését, az ellenfél a Fáy utcai Sportcentrumban a Facultas-Tiszafüredi VSE...

2022-11-01 21:57

Három játékosunk és vezetőedzőnk is a forduló válogatottjában

Az M4 Sportnál illetve a csakfoci.hu-nál is több játékosunk, valamint vezetőedzőnk is bekerült a forduló csapatába.

2022-11-02 09:25

Második csapatunk pont nélkül tért haza Diósgyőrből

A DVTK II. 2-1 arányban múlta felül fiatal együttesünket.

2022-10-30 18:43

Fontos győzelem Pakson!

Utoljára 2010-ben sikerült pontot szerezni Pakson, 12 év után viszont mindhármat hazavisszük!

2022-10-29 19:24

Összeállítások, hiányzók a Paks ellen

Így kezdünk ma este!

2022-10-29 17:56

Kondás Elemér: Nem egyszerű Pakson játszani, de győztesen kell távoznunk!

Az OTP Bank Liga soron következő megmérettetése előtt vezetőedzőnk osztotta meg velünk várakozásait.

2022-10-28 12:32

Cipf Dominik szépségdíjas góllal szerezte meg élete első NB I-es találatát

Támadónkkal a Paks elleni összecsapást megelőzően beszélgettünk.

2022-10-28 09:31

Vasas FC II.: Hétvégén a DVTK II. vendégei leszünk

Újabb játéknapra kerül sor az NB III. Keleti csoportjában október 30-án, vasárnap: a 15. fordulóban együttesünk Miskolcra utazik.

2022-10-27 13:52

Szombaton irány Paks!

Csapatunk az OTP Bank Liga 13. fordulójában a Paksi FC vendége lesz.

2022-10-27 11:02

Vasas FC II.: Nem sikerült a pontszerzés a dobogós csapat ellen

Második együttesünk egy végig nyílt mérkőzés végén nem tudta ledolgozni egygólos hátrányát a Putnokkal szemben.

2022-10-24 13:57

Nem sikerült legyőzni a Kecskemétet

Az első félidő után kétgólos hátránnyal vonultunk szünetre, s bár a második játékrészben Cipf Dominik betalált, az már csak a szépítésre volt elég.

2022-10-21 17:54