Hírek,csapat

MK: Jegyinformációk a Kazincbarcika – Vasas mérkőzésre

Október 31-én szerdán, a Magyar Kupában a 32 közé jutásért a szintén NB II-es Kazincbarcikával játszunk 12:30-tól.

2018-10-30 12:16

Bemutatjuk a Kazincbarcika együttesét

A sorsolás szeszélye úgy hozta, hogy október 31-én, szerdán a Magyar Kupa 32 csapata közé jutásáért, valamint november 4-én vasárnap, a bajnokság 15.

2018-10-29 15:55

Kis Károly: Tíz emberrel már nem volt esélyünk

Vezetőedzőnk értékelte a Gyirmót elleni mérkőzést.

2018-10-28 19:11

Emberhátrányban kaptunk ki az éllovastól

A Merkantil Bank Liga 14. fordulójában 4-0-s vereséget szenvedtünk a Gyirmóttól. A mieink a 45. perctől emberhátrányban játszottak Vaskó kiállítása...

2018-10-28 18:46

Itt a Gyirmót elleni kezdőcsapatunk

Kis Károly kijelölte a kezdőcsapatot a Gyirmót elleni bajnoki mérkőzésre.

2018-10-28 16:31

Bemutatjuk a Gyirmót együttesét

Október 28-án, 17:00 órától az NB II. 14. fordulójában a listavezetőt fogadjuk a Szusza-stadionban.

2018-10-26 16:16

Birtalan: Hatalmas élmény lesz az új stadionban játszani - galéria

Csapatunk játékosai és a szakmai stáb az épülő Illovszky-stadionban járt ma délután. A benyomásairól Birtalan Botond osztotta meg gondolatait.

2018-10-25 15:35

A 8. Gyirmót – Vasas bajnoki következik

A két együttes eddig háromszor találkozott az NB I-ben és négy alkalommal az NB II-ben. A mérleg nyelve csapatunk felé billen.

2018-10-25 09:53

Vasas – Gyirmót: Jegyinformációk

A Vasas FC – Gyirmót FC Győr találkozóra, mely október 28-án, vasárnap, 17:00- kor kezdődik – a hatályos jogszabályok szerint – csak névre szóló...

2018-10-24 10:37

Kis Károly: Ellentétes félidőket produkáltunk

Vezetőedzőnk értékelte a Soroskár elleni mérkőzést.

2018-10-21 21:11

Vereség Soroksáron

A Merkantil Bank Liga 13. fordulójában elszenvedtük idénybeli első vereségünket, miután Soroksáron 3-1-re kikaptunk.

2018-10-21 16:20

Bajnoki meccsen 100%-osak vagyunk a Soroksár ellen

Vasárnapi ellenfelünkkel eddig két alkalommal találkoztunk bajnoki mérkőzésen az NB II-ben és mindkétszer győztesen hagytuk el a pályát.

2018-10-21 10:08

Bemutatjuk a Soroksár együttesét

Október 21-én, vasárnap 14:30-tól a Soroksár otthonában játszunk az NB II 13. fordulójában.

2018-10-20 17:50

Lipcsei: Nem tartanám meglepetésnek a Vasas elleni győzelmünket

Lipcsei Péter, a Soroksár vezetőedzője nyilatkozott a vasárnapi mérkőzésről.

2018-10-20 15:05

Rászoruló fiatalokat ajándékozott meg klubunk

Sowunmi Thomas klubmenedzser több tucat mérkőzés-felszerelést, valamint Vasas-címeres melegítőt és mezt vitt a Cseppkő Gyermekotthon lakóinak.

2018-10-19 16:15

Újabb sérülés sújtja a csapatot

Kelemen Dávid megsérült a hétközi edzőmeccsen, már az első félidőben le kellett cserélni.

2018-10-19 14:27

Soroksár – Vasas: Jegyinformációk

Vasárnap 14:30-kor a Soroksár vendégei leszünk az NB II 13. fordulójában.

2018-10-18 11:05

Kis Károly: Minden vagyok, csak elégedett nem! - interjú

​A bajnoki szünetet kihasználva készítettünk egy alapos számvetést vezetőedzőnkkel, akit arra kértünk, elemezzük közösen az eddig eltelt időszakot.

2018-10-17 10:47