Szanyó: Nagyon sok ilyen mérkőzésre lenne szükségünk

Vezetőedzőnk értékelte a Sered elleni találkozót.

2019-01-19 16:13

Döntetlen a harmadik edzőmeccsünkön

Király góljával csapatunk szerzett vezetést a Sered ellen, de gyorsan jött a válasz.

2019-01-19 14:49

Szombati ellenfelünk a Sered

Szombaton 13 órától a szlovák SKF Sered ellen játszunk felkészülési mérkőzést.

2019-01-19 10:58

Fiatal védőt igazoltunk

A Vasas FC két plusz egyéves szerződést kötött Lakatos Csabával.

2019-01-17 16:40

Szanyó: Amit elterveztünk, azt megvalósítottuk

Vezetőedzőnk értékelte a Jászberény elleni győztes találatot.

2019-01-17 20:03

7-0-ra legyőztük a Jászberényt

Csapatunk idei második felkészülési mérkőzésén 7-0-s győzelmet aratott a Jászberény felett.

2019-01-17 15:40

Lapszemle: Más elveszett volna és befejezi a focit - interjú

16 évesen olasz sztárcsapat szerette volna leigazolni, 18 évesen már a legnagyobb hazai tehetségek közt tartották számon, tagja volt az U20-as vb-n...

2019-01-17 13:12

Ezért mondtuk le a Paks II elleni edzőmérkőzésünket

Kisebb sérülések és betegségek sújtják a csapatot, így csak egy meccsünk lesz csütörtökön.

2019-01-16 14:48

Egy edzőmeccset játszunk csütörtökön

Csütörtökön 14 órától a Jászberényt fogadjuk, míg a Paks II elleni mérkőzésünk elmarad.

2019-01-16 13:42

Hinora Kristóf súlyos sérülést szenvedett

20 éves játékosunkra több hetes kihagyás vár.

2019-01-16 09:22

Benes átigazolási díjért távozott

Vít Benes Csehországban folytatja pályafutását.

2019-01-15 15:10

Két edzőmeccset játszunk a héten

Csütörtökön, valamint szombaton is pályára lép csapatunk.

2019-01-14 16:40

Ádám Martin saját kérésére távozik

Klubunk a mai napon a játékos kérésére felbontotta Ádám Martin szerződését, aki így szabadon igazolható labdarúgóvá vált.

2019-01-14 12:45

Birtalan: Lerakjuk az alapot, amire lehet építkezni

Birtlan Botond a második félidőre állt be a Mezőkövesd elleni győztes felkészülési mérkőzésen, és jelentős szerepe volt abban, hogy meg tudtuk...

2019-01-13 10:38

Kovács Milán: Élveztük a játékot

Kovács Milán a Mezőkövesd elleni mérkőzés második félidejében állt be, ám ezúttal nem a középpályán, hanem a védelem közepén bizonyíthatott.

2019-01-12 11:49

Szanyó Károly: Jó úton járunk

Vezetőedzőnk értékelte a Mezőkövesd elleni győztes felkészülési mérkőzést.

2019-01-11 14:53

Győzelem a Mezőkövesd otthonában

Csapatunk idei első felkészülési mérkőzésén 2-1-re nyert az NB I 7. helyén álló Mezőkövesd ellen.

2019-01-11 13:14

Elkészült a tavaszi menetrend

Az MLSZ kijelölte a Merkantil Bank Liga 22-38. forduló mérkőzéseinek pontos kezdési időpontjait.

2019-01-10 17:28