Döntetlen a Békéscsaba ellen

2018-08-29 20:50
A Merkantil Bank Liga 6. fordulójában 0-0-s döntetlent játszottunk a Békéscsabával a Szusza-stadionban.

Jól kezdett a Békéscsaba, a 3. percben Király Patrik távoli lökete zúgott el a jobb kapufa mellett, majd nem sokkal később Szélpál kemény lövését ütötte ki Bese, az ismétlést Gránicz a kapu fölé fejelte. A 16. percben Talabér veszélyeztetett, 17 méteres próbálkozása alig tévesztett célt. A félidő közepén megszerezhettük volna a vezetést, de Vaskó középre fejelt labdáját Szilágyi közelről fölé rúgta.

Félórányi játék után Balajti eresztett el egy lövést 16 méterről, a labda azonban mellé ment.  A félidő hajrájában Hrepka szép csel után lőtt, de a védők beleléptek.

A második félidő első lehetősége Szatmárié volt, 22 méteres lövése fölé szállt. A csabaiak részéről Gránicz veszélyeztetett, de 10 méterről nem talált kaput. A 84. percben egy visszagurítás után Hinora kapásból lőtt és csak centikkel tévesztett célt, így maradt a 0-0.

Vasas – Békéscsaba 0-0