5 Cseke Benjámin

30 Hohmann Bastian

33 De Freitas Thiago

A végeredmény 3:1! Hajrá Vasas!

Szép mérkőzést láthattunk egyértelmű Vasas fölénnyel. A mieink uralták a pályát, Nikolov két tizenegyese és Popovics bravúros gólja pedig komoly előnyt szerzett a csapatnak a legjobb négy közé jutás felé vezető úton.

A mérkőzés előtti utolsó másodpercben még Cseke balról támadta a kaput, de sajnos lövése elment a kapufa mellett.

Két perc hosszabbítás.

88. perc Jackob jobboldali beadásáról a kapu torkában Szilági centikkel maradt le.

86. perc tizenhatos vonala előtt balról szabadrúgást ítélt a bíró, Jacob Wilson kapott egy rúgást., Thiago rúgta és a védő fejéről szögletre pattant.

83. perc a vendégtámadó Katona Máté mellett elesett és a bíró tizenegyest ítál. A büntetőt Pál Szabolcs végezte, a jobbra mozduló Szatmári mellett a kapu bal oldalába rúgta. 3:1

81. perc Szilágyi remek keresztlabdát adott Cseke Benjáminnak, aki tizenhatoson belül pár szép csel után lőtt, de beleléptek a védők.

79. perc Harmadik cseréjét is kihasználja a Vasas. Bobo helyén Szilágyi

72. perc. Ismét cserél Dirk Berger Christian helyén Recklett.

71. perc Kiss Zoltán sárgalapot, kapott, majd a piros is villan, ugyanis ő az első féiidőben már szerzett egyet, Bal oldalon felrúgta a kitörő Bastian Hohmannt.

64. perc Csere a Vasasnál, Popovics diadalmasan adja át a helyét Ferkó Ádámnak.

63. perc Cseke nagyszerűen ugratta ki a leshatáron induló Popovicsot, aki rávezette a kapusra, és a bal oldalra rúgta a labdát. Újabb gól! 3:0 a Vasas javára!

62. percben Máté János jobboldali beadását Jusuf Dajic balról fogadta, majd a kapu fölé lőtt.

54. perc Bastian Hohmann testtel elvitte a labdát a tizenhatoson belül, a védő felrúgta. Tizenegyes!

A büntetőből Nikolov higgadtan a kapu bal oldalába helyezte a labdát. 2:0!

A második félidő kezdetén a védelmek jól zártak mindkét oldalon, nem tudtak támadó helyzetet kialakítani.

Vasas vezetéssel ért véget az első félidő.

37. perc Bobó 20 méterről mellre vette a labdát, befordult, de a kapus bravúrral véd. Szöglet.

36. perc GÓÓÓL !!

35. perc ívelt labda fogadásánál Bobót lerántották a siófoki védők. Tizenegyes. Elozduló kapus mellett Nikolov középre vágta a labdát.

31. perc Popovics végzett el egy szabadrúgást bal oldalról a tizenegyes magasságából, s élesen belőtt labdáját a védők üggyel-bajjal szögletre mentették.

27. perc Végre kialakult egy igazi Vasas gólhelyzet, Jackob Wilson egy előreívelt labdát szépen hátrahúzott, és a berobbanó Bastian Hohmann bal oldalon fölé rúgta a labdát.

24. perc Katona ívelt be szépen beloldalról, és a védők felett felugró Bobó a kapu fölé fejelt.

22. perc A sfoki Windecker József védők mögő beívelt labdát előrevetődve fejelt kapura, de Szatmári szépen védett.

13. perc A vendégek kapusa luftot rúgott, Bobóhoz került a labda, de megblepetésében nem jól találta el.

10. perc Bobó fejelt ötösről a kapu fölé.

Mezőnyjátékban kóstolgatják egymást a csapatok.

4. perc Vendég szöglet, Lucas mellett felugró jéátékos a felső lécre fejelte a labdát.