Szoros vereség az MTK-tól

2018-01-31 12:56
Csapatunk 2-1-es vereséget szenvedett az MTK-tól felkészülési mérkőzésen. A szépítő gólunkat Barczi Dávid szerezte.

Az első játékrész első felében több lehetőségünk akadt, Hangya és Burmeister is megcélozta az MTK kapuját, de Fadgyas védte mindkét próbálkozást. Majd az MTK fokozatosan fölénybe került, melynek végül meglett az eredménye, Kanta értékesített büntetőjével megszerezték a vezetést a 31. percben (0-1). A félidőben sajnos két cserére is kényszerült csapatunk, Ádámot és Benest is váltani kellett sérülés miatt – pontos diagnózis később. A félidő egygólos vendég előnnyel zárult.

A második félidőt jobban kezdték a vendégek, az 53. percben kettőre növelték az előnyüket, Gréczi volt a gólszerző (0-2). Néhány perccel később szépített csapatunk, az 59. percben a csereként beállt Barczi talált be: egy távoli szabadrúgásra lecsapott a védők között kiugorva, majd Fadgyas mellett a bal alsóba gurította a labdát (1-2). A játék kiegyenlített volt, itt is ott is voltak helyzetek, mindkét csapat eljutott egy-egy kapufáig, de az eredmény már nem változott, 2-1 arányban az MTK győzött a felkészülési mérkőzésen.