Győzelem az első felkészülési mérkőzésen

2018-01-13 14:50
Az NB III-as Szekszárd együttese ellen 3-0 arányban győzött csapatunk az első felkészülési mérkőzésen.

A Fáy utcai Mészöly Kálmán műfüves pályán fogadtuk a harmadosztályú Szekszárd csapatát, és már az első percektől mezőnyfölényben voltunk. Számos próbálkozásunk volt az első félidőben, de a vezető gólig egészen a 40. percig kellett várni: Ádám értékesített egy jogosan megítélt büntetőt (1-0). A szekszárdiaknak is voltak jó percei, kapufáig is eljutottak, de az állás nem változott, egygólos előnnyel zártuk a félidőt.

A második félidőben is fölényben játszottunk, majd a 62. percben Burmeister fejesgóljával kétgólosra növeltük az előnyünket (2-0). A 79. percben újabb fejesgól született, az előbb csak előkészítő szerepet vállaló Vaskó fejelt a léc alá védhetetlenül (3-0). Az utolsó percekben már nem változott az állás, 3-0 arányban legyőztük a Szekszárd csapatát az idei első mérkőzésünkön.

A felkészülési mérkőzés legfontosabb momentumai - itt!