Egy pontot szereztünk a Balmazújváros otthonában

2018-03-31 18:56
Csapatunk 1-1-es döntetlent ért el a Balmazújváros vendégeként az OTP Bank Liga 24. fordulójában.

A Balmazújváros elleni vendégjátékunk első félideje nem hozott sok helyzetet. Bár a mérkőzés jó iramban zajlott, a csapatok csak kisebb lehetőségeket alakítottak ki, így váratlan is volt, hogy a 29. percben megszerezték a vezetést a hazaiak: Andric volt eredményes közelről (1-0). A bekapott gólt követően aktívabbak voltunk ellenfelünknél, de egyenlíteni nem tudtunk, maradt az 1-0-s hazai vezetés a félidőben.

A második játékrészben is nálunk volt többet a labda, mi domináltunk, de olykor a hazaiak is eljutottak a kapunkig. A 64. percben azonban jött az egyenlítés, Vida lőtt hatalmas gólt: egy jobboldali beadást követően a védők kifejelték a labdát, ami Vidához került, és az átvételt követően hatalmas gól lőtt közel 25 méterről (1-1). A mérkőzés hátralevő részében a játék képe nem változott, mi voltunk fölényben, de a vezetést már nem tudtuk megszerezni, így egy pontot szerezve, 1-1-es döntetlennel zártuk a találkozót.