A harmadik Vasas - Balmazújváros meccs következik

2018-03-31 12:02
A két csapat eddig két első osztályú mérkőzést játszott egymással, melyeken 1-1 győzelem született.

Mindkét találkozót a 2017/18-as évadban játszották le a felek. 2017. július 23-án a második fordulóban, Balmazújvárosban Remili Mohamed 5. percben szerzett góljával nyertünk. A 13. fordulóban, 2017. október 21-én a Szusza stadionban, 2-1-es balmazi győzelemmel zárult a mérkőzés. Sigér (32.’) és Arabuli (42.’) góljaira Remili válaszolt büntetőből (59.’).

Említést érdemel még, hogy a két csapat hat mérkőzést játszott a másodosztályban is, 2012 októbere és 2015 márciusa között. Ezeken négyszer csapatunk nyert, míg kétszer ellenfelünk, a gólkülönbség pedig 12-6 a javunkra. Az új Jámbor-Vancsa érában csapatunk mindhárom alkalommal győzedelmeskedett. 2014. április 12-én hazai pályán 3-0-ra nyertünk Engel Alex, és Remili duplájával. Majd 2014. augusztus 31-én idegenben 4-2-re győztünk, Ferenczi duplájával, Remili és Ádám góljaival.
2015. március 7-én hazai pályán, egy nehéz mérkőzésen pedig 2-0-ra nyertünk, Kenesei Krisztián 90. és Ádám 94. percben szerzett góljaival.
Mint látható csapatkapitányunk, Remili Mohamed igazi Balmazújváros-specialista, hiszen az utóbbi öt találkozón négyen is a kapuba talált, összesen öt gólt szerezve.