7-0-ra nyertünk Telkiben

2018-02-04 11:56
A Telkiben rendezett felkészülési mérkőzésen 7-0-ra legyőztük az NB III-as Szabadkikötő csapatát.

Az idei év legjobb félidejét produkálta csapatunk, kombinatív játékot, szép akciókat és gólokat hozott az első játékrész. Már a 8. percben megszereztük a vezetést: Ádám volt eredményes Berecz beadását követően, aki egy remek perdítéssel a kapus fölött átemelte a labdát, ami végül a bal alsóba hullott (1-0). A 26. percben érkezett a következő találat, Barczi lőtt gólt: Remili passzolt balról a túloldalon érkező Barczi elé, aki nem hibázott a 16-oson belül, a bal alsóba bombázott (2-0). Néhány perccel később pedig jött a harmadik: Barczi jobboldali visszagurítását követően a 16-osnál érkező Berecz kapásból a jobb alsóba lőtt (3-0). Sajnos egy szerencsétlen esemény is történt az első félidőben, Csikit a combhajlító-izma meghúzódása miatt le kellett cserélni.

A második félidőben folytatódott a szép játék és a gólgyártás. Az 50. percben ismét Ádám volt eredményes, aki Hangya visszapasszát követően hét méterről bombázott a léc alá (4-0), majd két perccel később Berecz is duplázott, aki Vida indítását követően kilenc méterről a bal alsóba helyezte a labdát (5-0). A 69. percben Remili is feliratkozott a góllövőlistára, aki egy távoli szabadrúgást védhetetlenül nyesett a jobb alsóba (6-0). A mérkőzés hajrájában állítottuk be a végeredményt, a csereként beállt Ferenczi magabiztosan értékesített egy büntetőt, így végül 7-0-ra győzött csapatunk.