WKW ETO FC Győr - Vasas FC

2021. szeptember 26. 19:30

Játékvezetők: Oláh Gábor. Segítői: Huszár Balázs, és Szalai Dániel.
Helyszín: ETO Stadion
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 19:30 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság, 2021-22-es évadának 9. fordulójában a WKW ETO FC Győr - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Az ETO Parkban 21 Celsius fokos, derült idő van.
Csapatunkban a másfél héttel ezelőtti szerdai Pécs elleni 1-0-ás győzelmet elérő kezdőcsapathoz viszonyítva egy helyen változtatott Kuttor Attila vezetőedzőnk. Ezúttal kimaradt Pekár, helyette Radó kapott bizalmat.
Ellenfelünk a 8. fordulóban idegenben 2-2-es döntetlent ért el a Csákvár csapatával szemben. Az akkori kezdő 11-ből ma kimaradtak öten: Ruisz, Lipták, Forgács, Kiss M., és Kulcsár K. Helyükre Fadgyas, Szimcsó, Óvári, Vincze, illetve Toma került.

1'
Csapatunk a klasszikus piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban, és lábszár védőben, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A találkozót a hazaiak kezdték.
5'
Egyelőre mezőnyjáték folyik. Csapatunkat mintegy 100 szurkoló kísérte el, és biztatja.
10'
Pátkai ugratta ki Radót a térfelük közepén, de egy győri keresztezett.
12'
A kapujuktól 28 méterre, középről végezhettünk el szabadrúgást. Silye beívelését Feczesin balra fejelte Pátkai elé, akinek bal lábas lövését védte Fadgyas.
15'
Radó a bal oldalról Hinorához passzolt, akinek 10 méteres lövését védte Fadgyas, de már lest intett az asszisztens.
17'
Érdekesség, hogy a vendégszektorban lévő szurkolók az ETO-t és a csapatunkat is éltetik, utalva a két szurkolótábor jó viszonyára.
18'
Szivacski a jobb szélről a középen érkező Hinora elé tálalt, akinek 13 méteres kapáslövésébe beleállt egy győri.
28'
Silye kapott sárga lapot visszahúzásért.
31'
Kovács 18 méteres lövését a 10 méterre lévő Otigba fejéről pattant ki a mezőnybe.
32'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Hinora beívelése egy győri fejéről pattant ki a mezőnybe.
35'
Bacsa kapott sárga lapot, mert nem engedte elvégezni a szabadrúgásunkat.
36'
Márkvárt bal oldali beívelését Feczesin vette át a 11-es pontnál, majd nagy erővel Fadgyasba bombázta a labdát, de az asszisztens lesen látta csatárunkat.
37'
Hinora 29 méteres szabadrúgását Vincze 7 méterről estében a saját kapuja fölé lőtte. A jobb oldali szögletünk után Radót takarították el az öt és feles vonalánál, de a síp néma maradt.
39'
Hinora bal oldali beadását Feczesin fejelte le Radó elé, de az utolsó pillanatban egy győri szerelni tudott.
43'
Silye 28 méterről, a bal összekötő helyéről elvégzett szabadrúgását Iyinbor csúsztatta 13 méterről a jobb kapufa mellé.
45'
Egy perc hosszabbítás.
46'
Véget ért az első játékrész.
47'
Nem változtattak a csapatok.
49'
Toma kapott sárga lapot, mert dühből belerúgott egy játékosunkba.
49'
Óvári ugrott ki középen, de Szivacskinak sikerült a kapunktól 17 méterre elkanalaznia a labdát, majd a győri átesett Jova lábán, a hazaiak szabálytalanságot és Jovának piros lapot reklamáltak, de a játékvezető továbbot intett.
55'
Radó 12 méterről a bal összekötő helyéről belsővel elnyeste a labdát Fadgyas mellett, de a labda a bal kapufa mellé perdült.
57'
Pátkai kapott sárga lapot lerántásért.
60'
Silye futott el a bal szélen, középre lőtte a labdát, ahol érkezett Pátkai, aki 17 méterről ballal megcélozta a a bal alsó sarkot, de Fadgyas védeni tudott.
63'
Feczesin és Pátkai helyén Bobál, és Pekár folytatja.
63'
Berki 1 méterről, egy jobbról belőtt labdát - erősen lesgyanús helyzetben - a kapuba pofozta. 1-0.
65'
Silye futott el menetrendszerűen a bal szélen, középre lövése a felső lécen megcsúszva a jobb oldalvonalon hagyta el a labdát. Csapatunk azt reklamálta, hogy Fadgyas keze hozzáért a labdához, így nekünk kellett volna jönni bedobással.
70'
Bacsa Patrik a második győri gól szerzője. Ide-oda pattogott a labda a kapunktól 8 méterre, és legkorábban Bacsa eszmélt, aki fordulásból, laposan a jobb alsó sarokba lőtt. 2-0.
71'
Balajti állt be Hinora helyére.
73'
Iyinbor a kapujuktól 2 méterre kiszorított helyzetben a kapu fölé lőtt.
74'
Berki helyére Kulcsár állt be.
76'
Pekár a szépítő gólunk szerzője! Radó 9 méteres lövésébe beleért Fadgyas, akiről felperdült a labda, és az érkező Pekár 1 méterről a kapuba fejelte a labdát. 2-1.
81'
Óvári 17 méteres lapos lövése utat talált a jobb alsó sarokban. 3-1.
86'
Márkvárt és Silye helyére Terbe és Hidi M állt be.
86'
Bacsa helyén Kiss M. folytatta.
89'
Óvári helyére Kanalos állt be.
90'
3 perc hosszabbítás.