Játékvezetők: Szabó Zsolt; asszisztensek: Ring György és Varga Zsolt.

Mi kezdtük a találkozót, Saglik passzolt hátra. Hajrá, Vasas!
4'
Az első perceket mi uraljuk, szépen járatjuk a labdát
6'
GÓÓÓL!!! REMILI!!! 0-1! Remili 18 méteres szabadrúgása talált a kapuba! Gyönyörű lövés volt!
8'
Fehérvári helyzet a túloldalon, Nagy védett szépen. A szögletet követően ismét kapusunk avatkozott közbe
12'
Nagy fogta meg szépen a baloldali hazai szögletet
13'
Nagy védte magabiztosan Scsepovics lapos lövését
14'
Nagy-perceket élünk, most egy veszélyes jobboldali középre passzt fülelt le
19'
Scsepovicsot ugratták aki, aki végül csak az oldalhálóba lőtt védőink között
20'
Burmeister fejelte ki a balról beérkező szögletet, majd a megiramodó Remili sajnos lent maradt a földön, hordágyon kell levinni.
23'
Gaál érkezik a sérült Remili helyére.
25'
A csapatkapitányi karszalagot Vaskó veszi át
26'
Berecz passzát követően James lőtt kapura, de kapu fölé szállt.
27'
Ádám kapott sárga lapot
30'
Ristevski is sárga lapot kapott
31'
Egy veszélyes Videoton szögletet követően Burmeister vágta ki az ötösről.
33'
Szögletet rúghatunk a baloldalról: kicsiben végeztük el, a beadás sikertelen volt
35'
James kapott sárga lapot
37'
Lazovics szabadrúgását követően Hadzic lőtt a kapunk fölé
40'
Suljic beadását követően Hangya mentett középen
41'
Berecznek fantasztikus megmozdulása volt, végül közel 20 méterről lőtt felső kapufát
42'
Ismét Berecz lőtt távolról, ez a kapu fölé szállt
43'
Nagy öklözte ki Lazovics szögletét
44'
Burmeister öngóljával egyenlített a Videoton
45'
Vaskó blokkolt szépen egy lövést, szöglet: a kipattanót Pátkai lőtte a kapu mellé, az első félidőnek ezzel vége. 1-1
46'
A hazai Videoton kezdi a második félidőt
49'
Ádám került majdnem helyzetbe, de végül Kovácsiké lett a labda
50'
Hangya maradt a földön, ápolásra szorul
53'
Vaskó mentett becsúszva a 16-oson belül, majd a hazai szögletet ő fejelte ki
56'
Nagy védett bravúrosan, lábbal mentett a kiugró Scsepovics lövésénél
57'
Szolnoki kapott sárga lapos figyelmeztetést
58'
Gaál baloldali szabadrúgását követően Berecz tüzelt, de a védők blokkoltak
60'
Lazovics lőtt kapu fölé 15 méterről
61'
Gaál beadását Kovácsik paskolta ki
63'
Berecz és Saglik játszott össze kiválóan, előbbi tört be a 16-oson belül, de nem tudta Kovácsik lábai között a kapuba juttatni a labdát
65'
Újabb szép akciót vezettünk, de a védők visszaértek, nem tudtunk lőni
67'
Gaál adta be veszélyesen balról, Saglik épp hogy lemaradt a labdáról középen. A szöglet veszélytelen volt
68'
Remili sérülése az első diagnózisok szerint nem súlyos
68'
Vaskó és Lazovics kaptak sárga lapot. Vaskó és James a következő mérkőzésünkön nem játszhatnak, mert egyaránt 5-5 sárga lappal rendelkeznek
70'
Saglik próbálta kapura tenni a jobboldali beadást, de sajnos hosszú volt a labda, nem találta el jól
73'
Berecz lőtt egy óriási kapufát vagy 23 méterről, Kovácsik beleért
79'
Hangya és Lazovics is piros lapot kapott, 10-10 játékossal folytatják a csapatok