Vasas FC II. - Pénzügyőr SE

2024. március 24. 11:00

Játékvezetők: Takács Ákos (asszisztensek: Kovács II. Gábor és Gordos Árpád Mihály)
Helyszín: (NB III) Fáy utcai Sportcentrum
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
16'
Megszereztük a vezetést! Sztojka balről, élesen kapu elé lőtt szabadrúgása után a rövid sarok felé mozgó Puskás csúsztatta a hálóba a labdát.
22'
Kettőre nőtt a különbség! Farkas Jeromos szerzett harcosan labdát a térfelünk közepén, szép cselekkel lefutott az alapvonalig, éles szögből, laposan lőtt és a labda Steer kezei között a hálóba csorgott, 2-0.
27'
Labát Krisztofer szabadrúgásból, 22 méterről a jobb sarokba tekert, 2-1.
32'
Ismét kettővel vezetünk! Papp baloldali beadása után a labda a védőkrőlFarkas B. elé pattant, aki kapásból, 13 méterről a a hálóba bombázott, 3-1.
46'
Elkezdődött a második félidő, a szünetben egyik szakvezető sem cserélt.
46'
Vége az első félidőnek.
58'
Csökkentette a különbséget a vendégcsapat. Csökkentette a különbséget a vendégcsapat. Jobboldali beadás után a Farkas B. lőtt kapásból a kapunkba, 3-2.
89'
Megszereztük a negyedik gólt, Farkas B. tört előre, önzetlenül középre gurított és Mamusits 8 méterről, Steer mellett a hálóba helyezett, 4-2