Vasas FC - Újpest FC

2019. november 16. 10:00

Helyszín: Illovszky Rudolf stadion
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 12 Celsius fokos levegőhőmérséklet, borult ég, szélcsend fogadta a csapatokat, és a mintegy 100 nézőt. Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben.

1'
A mérkőzést az Újpest kezdte. Érdekesség, hogy asszisztensek nélkül játsszák.
2'
Jobboldali szöglettel kezdődött a meccs, amit Bősz biztosan húzott le.
3'
Koszta a gólszerző! 0-1! Szakály emelte a védőfalunk mögé a labdát, amit Koszta átvett, és a bal alsó sarokba lőtt.
5'
Daróczi lőtt 22 méterről középről, laposan a jobb sarok mellé.
7'
Az egyik asszisztens megérkezett.
10'
Újabb jobb oldali újpesti szöglet, amit Hajdú kifejelt, majd egy újabb beadást Heris a felső lécre fejelt, de már lesálláson állította meg a játékvezető.
12'
Szakály 13 méterről, középről, óriási helyzetben fölé bombázott, egy védőnkről lecsurgó labdát.
14'
Rétyi a gólszerző! 1-1! Rétyi Heris mellett elfutott, majd elhúzta a labdát Banai mellett is, és a kapu közepébe gurította a labdát.
16'
Birtalan ugrott ki a balösszekötő helyén, majd 12 méterről lőtt, de egy védő lábáról a kapu mellé perdült a labda.
19'
Kapornai ugratta ki Birtalant, aki a balösszekötő helyéről, ballal, elperdítette a kapus mellett a labdát, ami a bal oldali kapufáról kifelé pattant.
23'
Időközben 200 főre gyarapodott a nézők száma.
27'
Sankovic a gólszerző! 1-2! Bal oldalról, a 16-ossal egy magasságban érkezett be egy lapos beadás, ami a jobbösszekötő helyén felfutó Sankovicot üresen találta, és jobbal, a jobb alsó sarokba lőtte a labdát.
30'
Koszta az újabb újpesti gólszerző! 1-3! Sankovic futott el a bal szélen, centerezésére középen Koszta érkezett, aki az üres kapuba passzolta a labdát.
38'
Jobb oldali szögletet végezhettünk el. Daróczi beívelését Kapornai, jobbal a bal felső sarokba zúdította a labdát 15 méterről' 2-3!
39'
Balázs kapott sárgát, mert lekönyökölte Józsát.
43'
Szakály került gólhelyzetbe, ám 12 méteres lövése a védő falunkról a kapu mellé pattant.
45'
Vége az első játékrésznek.
46'
Az Újpestbe a második félidőre beállt, Bajarnason, Máté, Rácz, Kovács Lóránt, Mészáros, és Pajovic. Csapatunkban beállt Kleisz, Tóth László, Szilágyi, és Rados. Az Újpestben nem jött ki Heris, Onovo, Obina, Banai, Sankovic, Simon, Mészáros. Nálunk lement Bősz, Kapornai, Vékony, Józsa.
49'
Daróczi szerzett labdát a 16-osnál, középen, lövésébe egy védő belevetődött, így Pajovic könnyen hárított.
53'
Bal oldali szögletet végezhettünk el. Daróczi beívelését Pajovic öklözte ki a mezőnybe.
56'
Daróczi jobb oldali beadása egy újpesti védő kezéről szögletre pattant. Daróczi jobb oldali szögletére a rövidsaroknál érkezett Birtalan, fejese kevéssel szállt a bal felső sarok fölé.
57'
Tóth László kapot Vicziántól, egy 40 méteres átívelést. Szélsőnk, két jó csel után jobbal lőtt, ám labdája 2 méterrel a felső léc fölött hagyta el a játékteret.
58'
Szivacski becsúszva mentett a kapu torkából egy jobbról laposan belőtt labdát.
60'
Rácz lövése szállt két méterrel a jobb kapufa mellé.
61'
Birtalan helyére Szedlár állt be.
61'
Csongvai állt be Szakály helyére.
64'
Szedlár harcolt ki egy bal oldali szögletet. Daróczi beadását a rövid saroknál kivágta egy újpesti védő.
70'
Hat új játékos érkezik. Lakatos, Torghelle, Gál, Abdullah, Terbe, Hinora. Lement Hajdú, Kovács, Daróczi, Rétyi, Viczián és Szivacski.
71'
Torghelle egyenlített! Szedlár jobb oldali lapos beadására Torghelle érkezett a rövidsaroknál, megelőzte védőjét és védhetetlenül lőtt a kapu közepébe. 3-3!
73'
Litauszki kapott sárgát, lökésért!
75'
Tóth Lazlót indította Hinora. Szélsőnk a bal oldali alapvonalról középre adott, de Torghelle éppen csak lemaradt a labdáról.
77'
Perosevic állt be Koszta helyére.
79'
Újabb bal oldali szögletet végez el Tóth László, de a kis szöglet után felszabadítottak az újpesti védők.
80'
Burekovic végzett el jobbról szögletet. Csongvai a 11-es pontról Rados érintésével fejelt a kapuba. 3-4!
86'
Hinora lopott el egy labdát a kaputól 22 méterre, középen. Bal lábas, pattogós lövése 1 méterrel a bal kapufa mellé ment.
88'
Milasinovic állt be Balázs helyére.
90'
Jobb oldali szögletet végzett el Tóth László, de félmagas beadását kivágták a védők. Majd Perosevic bal oldali beadását Milasinovic lőtte mellé. Véget ért a találkozó.