Vasas FC - Monor 2-1

2018. július 29. 19:00

Játékvezetők: Csonka Bence (Medovarszki János, Horváth Zoltán)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
33 fok, párás meleg, a mérkőzés előtt nem sokkal egy nyári zápor nedvesítette be a pályát. Csapatunk piros felsőben, kék nadrágban és piros sportszárral, ellenfelünk tiszta fehérben játszik, egy kék-fekete téglalappal a mezükön.

A mérkőzés előtt egy perces néma felállással adózott Szepesi György emlékének.

0'
Elkezdődött a mérkőzés, csapatunk végezte el a kezdőrúgást.
2'
Első kapura lövés a Monoré, Szuhodovszki lövése ment fél méterrel a jobboldali kapufa mellé.
6'
Tapogatózó lépéseket tesz egymás irányába a két csapat a mérkőzés elején
8'
Szokol a kapu előtt úgy 18 méterrel beadta a labdát, de a monori védelem lehalászta Murka elől a labdát.
12'
GÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! Méghozzá mekkora!!! Egy szögletet követően, amit a monori védelem először kivédekezett, de Hinorához került a labda, aki 26 méterről a bal felső sarokba bombázta! 1-0.
15'
Birtalan és Murka összjátéka a pálya jobb szélén, ahol Murka leszakadt monori védőjétől, de a beadást blokkolták
17'
Ádám a tizenhatos jobboldali sarkától olyan három méterre ballal a kapura lőtte a labdát, amit Bozsó bokszolt ki.
18'
Kisebb monori helyzet, Balogh lőhetett jobbal a tizenhatoson belül, de Bese magabiztosan védett.
21'
Birtalan lőhetett szögletet, de kivédekezte a monori védelem
22'
Szilágyi lőhetett rá a kapu baloldalára, de Bozsó leszedte a labdát a kapufa mellett
23'
Monori szöglet, ami könnyen kivédekeztünk
25'
A játékvezető ivószünetet rendelt el
26'
Esemény
27'
Jó támadásfelépítés részünkről, Szokol passzát Birtalan átlépte, ami így Rokszinhoz került, a beadása Ádám feje előtt fél méterrel elszállt
32'
Egyenlít a Monor, Tóth Barna lőtte rá a kapura a labdát, ami védhetetlenül a bal felső sarokban landolt. 1-1
33'
Rokszin kapott sárga lapot egy taktikai szabálytalanság után
36'
Szuhodovszki lőtt rá a kapunkra, a szitáló labdát Bese lábbal védte, ami egy védőnkhöz pattant
36'
Hinora szerzett labdát a középpályán, senki által nem zavartatva ívelte be a tizenhatoson belülre a labdát, ami alig ment el Hrepka feje felett
42'
Sárga lap a Monornak is, Balogh Milán kapta, miután buktatta Hinorát.
44'
Birtalan kapott Hrepkától jó labdát, aki rácsavarta azt a kapura, ami alig ment a léc fölé
44'
Labdavesztés után indult meg a Monor, de a lövés előtt Szilágyi visszaszerezte a játékszer.
45'
Egy perces hosszabbítás után félidőt fújt a játékvezető. A félidő állása 1-1.
46'
Elkezdődött a második félidő. Kettős csere volt a csapatunknál. Bejött a pályára Barczi Dávid és Szatmári Loránd. Elhagyta a pályát Ádám Martin és Szilágyi Zoltán. Hinora Kristóf hátrament jobbhátvédnek, Hrepka Ádám pedig centerbe.
49'
Vaskó célzott a kapura 27 méterről, de a baloldali kapufa mellett ment el a labda.
52'
Barczi lőhette rá a labdát a kapura, egy monori védőről pattant ki az alapvonalon túlra. Szöglet.
53'
A szögletet Barczi lőtte a tizenhatoson belülre, kisebb kavarodás után Egerszegihez került a labda, akinek lövését védte Bozsó
55'
Két nagy monori helyzet, előbb Pintér lőtt a kapura, ami fölé ment, majd egy rövid hazaadást hozott helyre Bese egy kifutással, így egyik sem lett gól.
61'
Mezőnyjáték határozza meg az utóbbi perceket, kisebb helyzetkialakításokkal, de komoly kapura lövés nélkül
63'
Monori szabadrúgás, ami a tizenhatoson belülre ment, Hunya fejelt a kapu felé, de gól nem született belőle
65'
Birtalan szerzett labdát az ellenfél tizenhatosa előtt, de három-négy védő köré tornyosult, így a passza üresbe ment
67'
Összjáték Rokszin és Birtalan között a pálya baloldalán, utóbbi passzolta Hrepkának a labdát, a fejese nem sokkal ment a jobboldali kapufa mellé
68'
Újabb támadás a csapatunknak, Hrepka indult meg, de a labdát Bozsó elhalászta előle
69'
Labdavesztés után kisebb monori helyzet alakult ki a pálya jobboldalán, de a beadást Bese magabiztosan lehalászta
71'
A játékvezető elrendelte az újabb ivószünetet
71'
Barczi passzolt a tizenhatos előtt kb. öt méterrel Birtalannak a tizenhatos bal sarkára, egy emeléssel próbálkozott, amit Bozsó védett, mielőtt Hrepka odaért volna
73'
Az ivószünet utáni bedobást Bozsó vitte az alapvonalon túlra. A jobboldali szögletet Barczi végezte el, de a labda elszállt mindenki mellett.
75'
Kontrából indulhatott a Monor, Pintér futotta végig a pályát a balszélen, de Szatmári az alapvonalnál szerelni tudta
78'
Kis Károly vezetőedzőnk kihasználja harmadik cserelehetőségét, Birtalan Botond hagyja el a pályát, helyét Bévárdi Zsombor veszi át. Emellett csere a Monor csapatánál is, Szabó Dominik helyett Haragos Viktor a pályán.
80'
Barczi lőhetett szabadrúgást a tizenhatos bal sarkától úgy 8 méterre, amit laposan végzett el, azonban Szatmáriról a ment ki az alapvonalon túlra a labda
81'
Csere a Monornál, Balogh Milán helyett Ficsor Richárd a pályán
85'
Szabadrúgáshoz jutottunk. Barczi lőtte a tizenhatosba, Szokol pedig fejelni tudott, de Bozsó a jobb alsó sarokból kihalászta a labdát
87'
Szöglethez jutottunk a bal oldalon. Barczi beívelését Szatmári fejelte a kapu felé, de sajnos gól nem született
89'
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL! Hinora Kristóf labdát szerzett a középpályán, majd egy Hrepkával való összjáték után egyedül maradt a tizenhatoson belül és úgy tizenhárom méterről belőtte a kapuba a labdát, középre. 2-1!!!
90'
Vaskó Tamás kapott sárga lapot buktatásért
90'
A játékvezető négy perc hosszabbítást rendelt el
91'
A monori szabadrúgás a tizenhatosunkon belül ért célt, kisebb zavar után egy monori támadó kapufát lőtt, majd a végén Szokol mentett