Vasas FC - Kolorcity Kazincbarcika SC

2022. július 13. 11:00

Játékvezetők: Berke Balázs
Helyszín: Fáy utcai Sportcentrum
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat csapatunk hetedik nyári felkészülési mérkőzésén.
Ma délelőtt 11:00 órától az NB III Keleti csoportjának 2021-22-es bajnokával, a
Kolorcity Kazincbarcika SC csapatával játszunk, az Illovszky Rudolf stadion melletti hibrid füves pályán. Ezúttal szurkolók előtt játszhat csapatunk.
Mintegy 24 Celsius fokos, napsütéses idő van.
A mérkőzés kétszer 45 perces lesz.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben, míg ellenfelünk tiszta sárgában. A találkozót a vendégek kezdték.
5'
Szabadrúgáshoz jutottunk, a jobb összekötő helyéről, 23 méterre. Sztojka állt a labda mögé. A jobb alsó felé tartó labdát a kapus kitolta szögletre.
6'
A bal oldali szögletet lehúzta Megyeri II.
8'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Géresi beívelését Sztojka lőtte rá, ám a bal kapufa mellé tartó labdát még estében elérte Novothny, aki közelről a léc alá vágta a labdát. 1-0!
10'
Takács került gólhelyzetbe, középen beindult, majd 13 méterről lőtt, ám Dombó helyén volt.
18'
Csapatunk a Duna felé támad, szembe fújó élénk szél ellenében. Jobb oldali szögletet harcolt ki Cipf. Géresi beívelését Ur fejelte ki.
20'
Bal oldali szögletet harcolt ki Géresi. Ő is végezte el. Beívelését Megyeri II. öklözte ki.
21'
Ivó szünet.
22'
Folytatódott a játék.
26'
Zimonyi futott be egy hosszú labdát a jobb szélen, középre adásáról centikkel maradt le középen Novothny.
31'
Cipf futott el a jobb szélen, középre adását kivágták a védők.
32'
Bal oldali vendég szögletet Hidi P. fejelte ki a rövid saroknál.
34'
Székely buktatásáért szabadrúgás 24 méterről a jobb összekötő helyéről. Sütő lövését Dombó a bal felső sarokból tenyerelte ki.
35'
A jobb oldali vendég szögletet kivágtuk a mezőnybe.
41'
Egy bal oldali vendég beadás után, Takács vette át a labdát az ötösnél, majd átívelte középre, ahol érkezett Székely és estében a jobb alsó sarokba gurított. 1-1.
43'
Szekszárdi kapott sárga lapot buktatásért.
43'
Nagy J. lőtt 20 méterről, középről, ám a jobb alsó felé tartó labdát Dombó vetődve védte.
45'
Véget ért az első játékrész.
46'
A Kazincbarcika cserélt 10 új ember: Megyeri I. Gábor, Dvorschák, Arday, Lippai, Pálinkás, Nagy Á., Ádám F., Szabó B., Sztankó, Hleba. Szemere maradt az első félidei csapatból. Nálunk Deutsch helyett Márkvárt folytatta.
48'
Géresi végzett el szabadrúgást a jobb oldalvonaltól, ám beívelését kifejelte egy védő.
52'
Cipf elől tisztáztak szögletre a bal összekötő helyén. Sztojka beívelését Zimonyi vette át a rövid saroknál, de szerelni tudták. Jobb oldali szögletet Sztojka végezte el, de a vendégek felszabadítottak.
53'
Most minket támogat a szél, mi a Béke út felőli kapura támadunk.
55'
Jobb oldali szöglethez jutottunk, Géresit szerelték becsúszva. Sztojka beívelését kifejelték, Sztőjka beadásába beleléptek, újabb jobb oldali szöglet. Sztojka beadásáról Novothny maradt le centikkel.
60'
Hidi P. 30 méterről, középről ballal megkínálta Megyeri I-et, de a kapus bravúrral kitornászt a bal felső sarokból a labdát.
62'
Zimonyi szlalomozott a barcikai lábak között, négy védőt kicselezett, majd 12 méterről, középről higgadtan a jobb alsó sarokba gurított a tehetetlen Megyeri I. mellett. 2-1!
67'
Bal oldali Sztojka szöglet átszállt a hosszú oldalra. Ivó szünet.
68'
Cseréltünk. Géresi helyén Faragó folytatta.
72'
Faragót szerelték. Jobb oldali szögletet Sztojka végezte el a hosszún Litauszkit találta meg, aki visszaívelte a labdát, amit Sztojka Hidi P-hez passzolt, akinek 18 méteres bombája 1 méterrel fölé szállt.
77'
Faragó tört kapura, majd 14 méterre szerelték, labdástól, lábastól, de nincs büntető.
79'
Arday bal oldali beadását Pálinkás, 8 méterről fejelte fél méterre a kapu fölé.
82'
Cseréltünk. Elhagyta a pályát Sztojka és Zimonyi, helyeikre Hidi M, illetve Szilágyi Sz. állt be.
84'
Bal oldali szögletet ívelhetett be Márkvárt. Beívelését Pálinkás fejelte ki a mezőnybe.
87'
Pálinkás csent el egy labdát a 16-osnál, lövését Dombó testtel védte. A bal oldali barcikai szöglet átszállt a hosszú oldalra, ártalmatlanul.
89'
Faragó húzta meg a jobb szélen, majd 15 méterre középre adta a labdát, ám egy védő kivágta a labdát az ötösnél.
90'
Véget ért a mérkőzés. Ma még 17:00 órától lesz egy meccsünk a ZTE ellen. Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!