2020. november 01. 17:00

Játékvezetők: LOVAS LÁSZLÓ. SEGÍTŐI: PUNYI GYULA, KULMAN TAMÁS.
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat! A Merkantil Bank NB II-es Liga 14. fordulójában a Kaposvár együttesét fogadjuk. Az Illovszky Rudolf stadionban 12 Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, felhős ég fogadta a Játékosokat, és a Szurkolókat.
Ellenfelünk, hat helyezésszámmal mögöttünk, a 15. helyet foglalja el a tabellán. Csapatunknál öt ponttal kevesebbet, 15 pontot szereztek.
Csapatunkban két változás történt az egy héttel ezelőtt Ajka elleni 2-1 arányban győztes csapat összeállításában. Birtalan és Pekár helyett, Feczesin és Vernes a kezdőcsapatban.
A vendégeknél három változás történt a legutóbbi bajnoki mérkőzéshez viszonyítva, amelyen hazai pályán 2-1-es vereséget szenvedtek a Szegedtől. Szabó, Andric, és Gál helyén Földi, Ur és Balázs játszik.
A hivatalos nézőszám: 1079.

1'
Csapatunk a hagyományos piros-kék-piros, míg ellenfelünk fehér-zöld-fehér mez összeállításban játszik. A mérkőzés 1 perces gyászszünettel kezdődött, elhunytjaink emlékére. A meccset a Kaposvár kezdte.
3'
Silye bal oldali, alapvonali visszagurítását, Vernes 8 méterről, fölé lőtte.
4'
Erdei végzett el egy bal oldali szögletet, amit felszabadítottunk.
6'
Feczesin bal oldali beadása egy védőről szögletre pattant. A szöglet után Feczesinnél lökést vett észre a játékvezető.
7'
Jobb oldali szöglethez jutott a Kaposvár. Feczesin a rövid saroknál kifejelte a mezőnybe.
11'
Szakály 14 méterről, a jobb oldalról egy bal oldali beadást kapásból ellőtt, de a labda 3 méterrel fölé szállt.
12'
Vernes jobb oldali szögletét kifejelték a védők.
16'
Pátkai 18 méteres középről leadott lövésébe beletette egy védő a lábát, szöglet. A bal oldali szögletet Pátkai csúsztatta meg, ami a felső léc tetejéről pattant alapvonalon túlra.
17'
Erdei végzett el balról szögletet. Feczesin kifejelte a mezőnybe.
19'
Silye bal oldali beadásába egy védő beletette a lábát, szöglet. A bal oldali Vernes szögletet Pogacsics szerezte meg.
21'
Feczesin a gólszerző! 1-0! Egy bal oldali beadást Vernes fejelt rá, ami kipattant Pogacsicsról, és a berobbanó Feczesin, közelről a kapu bal oldalába fejelte a labdát.
28'
A Kaposvár a jobb oldali 16-os sarkának előteréből végzett el szabadrúgást, amit kifejeltünk. A szöglet után mi jöhettünk szabadrúgással, mert Vicziánt buktatták.
31'
Vernes szöktette volna Radót a 16-os vonalánál, ám egy védő lefülelte a passzot, így oda lett a kínálkozó gólszerzési lehetőség.
33'
Hinora kapott Pátkaitól egy tökéletes labdát. A Kaposvár kapujától 40 méterre átvette, majd az alapvonaltól visszagurította a labdát, de középen Feczesin lemaradt róla.
35'
Pátkai bal oldali alapvonali beadását kivágták szögletre. A szöglet után felszabadult a Kaposvár kapuja.
39'
Feczesin visszagurítását, Hinora 18 méterről, középről, jobb belsővel kevéssel lőtte a kapu fölé.
42'
A Kaposvár a kapunktól 30 méterre a balösszekötő helyéről végezhetett el szabadrúgást. Erdei jobb alsó sarok felé tartó lövését Jova mellel oldalra tessékelte, tekintettel az eső miatt vizes labdára.
45'
Véget ért az első játékrész. Megérdemelten vezetünk, Feczesin találatával.
46'
A második félidőt változatlan összeállításban folytatják a csapatok.
50'
Radó kapott Pátkaitól egy tökéletes labdát, majd a balösszekötő helyéről a kaputól 7 méterre lőtt, de egy védő bele tudott lépni a labda útjába, szöglet.
51'
Szarka elé pattant a albda, a 16-osunknál, középen, lapos lövését Jova bravúrral kivédte a jobb alsó sarok elől, majd a a kipattanó labdát Szakály lőtte rá 14 méterről, de ezt is blokkoltuk.
55'
Vernes még a mi térfelünkről elindult, majd Radóhoz passzolt, aki a balösszekötő helyén, 11 méterre lőtt, de egy védő blokkolni tudott.
60'
61'
Vernes labdájával Feczesin a balösszekötő helyén, a kaputól 12 méterre, ballal lőtt, de a labda a bal kapufa mellett süvített el.
63'
Szivacski visszasarkazását Radó, középről, 15 méterről a felső lécre bombázta.
65'
Sárgát kapott Vernes, Hidi M, és Ur, kakaskodásért.
66'
Vernes helyére Pekár állt.
71'
Hinora ugratta ki a 16-os vonalánál Radót, aki 10 méterről lőtt, de Pogacsics bravúrral megfogta a labdát.
72'
Jobb oldali szögletet végzett el Pekár, de a védők kivágták a labdát.
74'
Szivacski jobb oldali beadását Feczesin a 11-es pontnál megfejelte, de a labda a bal kapufa mellé szállt.
76'
Radó a bal szélről laposan élesen belőtte a labdát, de a hosszú oldalon Feczesin centikkel lemaradt róla.
78'
Nagy helyére Andric állt be.
80'
Radó helyére Balajti állt be.
81'
Bal oldali Kaposvár szöglet. A kipattanót Szarka lőtte magasan fölé.
82'
Balázs szabadrúgását, a kapunktól 28 méterre a jobb oldali vonalhoz közel, Jova kiöklözte a mezőnybe.
85'
Andric kapott sárga lapot.
86'
Feczesin ugrott ki még a mi térfelünkről. Hosszú sprint után a kaputól 10 méterre becsúszva buktatták, de a játékvezető nem ítélt büntetőt.
89'
Vachtler helyére Bíró érkezett.
90'
3 perc hosszabbítás.
93'
Vége a találkozónak! Megvan a 3 pont. Ezzel feljöttünk a 7. helyre, és 4 pontra vagyunk a második Budaörstől, noha ők egy mérkőzéssel kevesebbet játszottak. Szép volt Fiúk!