Vasas FC - FC Ajka

2024. március 10. 17:00

Játékvezetők: Nagy Róbert (Máyer Gábor és Márkus Péter, tartalékjátékvezető: Takács Ákos)
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
Nagy Róbert a sípjába fújt: a tiszta fehérben játszó vendégek indították útjára a labdát, csapatunk piros-kékben futballozik ma.
44'
Szinte hihetetlen, de a sokadik ajkai faultot követően végre előkerült a játékvezető zsebéből a sárga lap, Nagy kapta Pávkovics megrúgásáért.
45'
Véget ért az első félidő, amelyben minden téren ellenfelünk fölé nőttünk, egyedül a gól hiányzik a játékunkból. Remélhetőleg a második játékrészben a megérdemelt vezetés is megérkezik majd.
46'
Mi kezdtük a második félidőt, csere egyik oldalon sem volt a szünetben.
61'
Nagy jön le a pályáról, Borsos váltja.
67'
Tajthy rúgja meg a félpályánál megiramodó Tóth Milánt, ő is besárgul.
69'
Először változtat Gera Zoltán: Holender Filip helyére Berecz Zsombor érkezik.
76'
Radó András helyére érkezik az utolsó, szűk negyedórára.
77'
Szarka és Babos le, Pantovic és Fiáth be.
82'
Megint Tóthot húzzák vissza, mielőtt gyors kontrát indíthatna, Sejben a bűnös, sárga lap ez is.
86'
Ezúttal Tar rúgja meg a kiugró Tóth Milánt, ő is besárgul.
87'
Hidi M helyére Zimonyi érkezik a hajrára.
87'
Otigba is elkövet egy taktikai faultot a kezdőkörben, Csizmadia nyilvánvalóan lent marad, ápolást kér, védőnk pedig közben sárgát kap.
90'
Nem született gól, hiába játszottunk nagy mezőnyfölényben, egy pontot elvisz az Ajka az Illovszky-stadionból.