Vasas FC - DVTK

2022. január 31. 20:00

Játékvezetők: Bognár Tamás. Segítői: Buzás Balázs, és Belicza Bence Péter
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 20:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság 21. fordulójában a Vasas FC - DVTK rangadó, az Illovszky Rudolf stadionban. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Angyalföldön, plusz 4 Celsius fokos levegőhőmérséklet, felhős, szélcsendes idő van.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A mérkőzést csapatunk kezdte.
2'
Silye elfutással kezdődött a mérkőzést, aki a bal oldalról középre adta a labdát laposan, de Feczesin mögé érkezett a labda, így fel tudtak szabadítani.
7'
Szivacski jobb oldali beívelését Feczesin a 11-es pont közeléből fejelte kapura, de Póser biztosan fogta meg a középre tartó labdát.
9'
Egy bal oldali DVTK szögletet ártalmatlanítottunk.
12'
Németh Márió 30 méterről elvégzett szabadrúgását Könyves 12 méterről ráfejelte, a labda először a bal kapufára, majd a jobb kapufára pattant, de szerencsénkre nem a gól vonal mögé.
13'
Jobb oldalról Márkvárt végzett el szögletet. A középmagas rövid sarokra lőtt labdát könnyen szabadítottak fel a vendégek.
19'
Radó ugratta ki Hinorát, aki 14 méterről lőtt, de Póser védeni tudott. A bal oldali szögletünket felszabadították. Majd Feczesin szöktette Hinorát, aki középre adta, az érkező Radó belsővel megperdítette a labdát, ám a labda elcsurgott a bal alsó sarok mellett.
22'
A DVTK bal oldali szögletét Oláh kanalazta a kapunkra 5 méterről, de erőt nem tudott belevinni, így Jova biztosan tudott védeni.
24'
Hinora jobb oldali szögletét a rövid saroknál kivágták a vendégek.
26'
Berecz kapott sárga lapot, mert rácsúszott Oláh lábára.
28'
Németh 18 méterről, a jobb összekötő helyéről jobbal lőtt, de a labda 3 méterrel fölé szállt.
30'
Hinora jobb oldali beadását Radó a bal oldali öt és felesről ballal a a felső léc és a jobb oldali kapufa találkozására bombázta.
31'
A kipattanó labdát Pátkai lőtte volna rá, de egy védő letalpalta, ám a játékvezető kifele fújt.
35'
Bal oldali DVTK szögletet Litauszki fejelte ki. A megiramodó Márkvártot Németh vágta fel a felezővonalnál. Sárga lap.
42'
A bal oldalról, az öt és felessel egy magasságból szabadrúgáshoz jutottunk. Hinora a kapu elé rúgta, de kifejelték. A bal oldali szöglet a rövid oldalra érkezett, de kivágták a vendégek a labdát.
44'
Oláh buktatta Bereczet. Sárga lap.
45'
Hinora 29 méterről, a jobb szélről ívelte a kapu elé a labdát. Iyinbor estében még meg tudta pöckölni a kaputól 4 méterre, de Póser megfogta a labdát. Vége az első játékrésznek.
46'
Egy Pátkai 16 méteres lövéssel folytatódott a második félidő. Szivacski jobb oldali beadása után.
49'
Németh 17 méteres középről leadott lövését védte Jova.
52'
Hinora jobb oldali kapu elé kanyarintása után Feczesint rántották le az öt és felesnél, de a síp néma maradt.
59'
Radó bal oldali beadását Feczesin a bal oldali öt és feles sarkától ráfejelte, de Póser résen volt.
62'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Hinora beívelését felszabadították a vendégek, majd az ellentámadásból Jurek ugrott ki 14 méteres lövése Iyinborról pattant ki az alapvonalon túlra.
64'
Németh helyén Eppel folytatta.
67'
Silye bal oldali lapos beadására Póser vetődött ki, és szedte fel a labdát Feczesin elől.
73'
Hármat cseréltünk. Lejött Márkvárt, Pátkai és Radó, beállt Ihrig-Farkas, Hidi M, és Szilágyi Szabolcs.
75'
Hinora a kapujuktól 30 méterre, középről lőtt, de a labda 2 méterrel fölé szállt.
76'
Litauszki kapott sárga lapot könyöklésért, Eppellel ugrott fel fejelni.
78'
Bárdos helyére Bokros érkezett.
80'
Ihrig-Farkas kapott sárga lapot, buktatásért.
82'
Hinora jobb oldalról, a kapujuktól 35 méterre végzett el szabadrúgást. Beívelése Ihrig-Farkas fejéról szállt kapu fölé, fél méterrel.
83'
Szivacski egy jó csel után betört a 16-oson belülre, a jobb szélen, majd lapos középre adása elsuhant Feczesin és Ihrig-Farkas lába előtt.
84'
2259 néző a helyszínen. Hidi M kapott sárga lapot, buktatásért.
86'
Berecz 16 méterről megkínálta Póser, aki a léc alól fölé tolta a labdát.
90'
3 perc hosszabbítás.
90'
Zsolnai és Jurek jött le, Bertus és Kispál állt be.
93'
Hinora jobb oldali beadására a kapujuktól 6 méterre Ihrig-Farkas vetődött, de fejese mellé szállt. Vége a mérkőzésnek. Nem sikerült a győzelem.