Játékvezetők: Farkas Ádám; asszisztensek: Ifj. Varga Gábor, Demeter János

Mi kezdjük a mérkőzést,hajrá, Vasas!
2'
Mi járatjuk a labdát, óvatosan kezdenek a csapatok.
3'
Egy óriási csabai helyzet maradt ki, Punosevac fejelt fölső kapufát 3 méterről, szerencsére a kipattanót megszerezte Hermány.
5'
A nagy helyzetet követően rendeztük sorainkat.
8'
Czvitkovics végzett el szabadrúgást 35 méterről a jobb szélről, beívelését Ádám fejelte rá gyengébben, a labdát könnyen fogta Ilizi
10'
Könyves húzott el lendületesen a jobb szélen, lapos beadását a 11-es pont közelében Czvitkovics csak felpörgetni tudta, sajnos nem találta el jól.
13'
Punosevac lőtte el a labdát 20 méterről, sokkal ment fölé
14'
Czvitkovics játszott össze Preklettel közel a jobboldali szögletzászlóhoz, végül előbbi adta be, de a védők kifejelték.
17'
Vicziánt kellett hordágyon levinni.
17'
17 méterről járt szabadrúgás a csabaiaknak, Laczkó lövését védte Hermány.
20'
Csere: Viczián nem tudta folytatni, Juhász György a helyén.
21'
Pajovics kapott sárgát, szabadrúgással jöhetnek a vendégek a bal szélről, 20 méterre a kapunktól.
22'
A szabadrúgás nem volt veszélyes
24'
Egyik csapat sem tud felülkerekedni a másikon, alig-alig jutnak el a kapukig.
26'
Preklet blokkolt egy baloldali beadást,a vendég szögletet kifejeltük.
27'
Csabai szabadrúgás a baloldali 16-osunk oldalsó vonalához közel, Vaskó fejelt méterekkel a bal kapufánk mellé.
29'
Pavlov lőhetett kissé bal oldalra kisodródva a 16-oson belül, de lövése elhalt egy védőben
32'
Czvitkovics szabadrúgását követően Ádámhoz került a labda, aki ráfordult 17 méterre a kaputól, de rosszul találta el a labdát
37'
Csendesen, helyzetek nélkül csordogál a mérkőzés
38'
Szabadrúgást lőhettünk a bal szélről, Czvitkovics adta be, de a védők kivágták.
41'
GÓÓÓÓL! Könyves! Ádám lépett ki a baloldalt, a 16-oson belül ballal rálőtte, a kapufáról kipattant, erre egyből lecsapott Könyves, aki kapásból a léc alá bombázott 4 méterről.
43'
Egy vendég szabadrúgást követően Laczkó fejelt veszélyesen kapura, Hermány szépen tolta ki a léc alól. Az ezt követ szöglet veszélytelen volt.
45'
Vége a félidőnek. 1-0-ra vezetünk!
46'
Kezdődik a második félidő, a vendégek indították útjának a labdát.
47'
Aktívabban kezdjük a félidőt.
49'
Hamar csendesedett az iram, de nálunk van többet a labda
52'
GÓÓÓL! Könyves!!!! Vukaszovics adott kitűnő labdát Könyvesnek, aki szépen átvette, ezzel becsapva védőjét, és 14 méterről átemelte kiinduló Ilizi fölött.
53'
Ádám kapott sárgát
58'
Debreceni felrúgta Juhászt, sárga lapot kapott.
59'
Spitzmüller helyén Kertész a pályán
62'
Ádám csapott le egy előre ívelt labdára, de Ilizi kiütötte előle a labdát az ötös vonalánál kissé kisodródva
63'
Könyves indította Pavlov kissé hosszan, de kitartóan üldözte a labdát, végül szögletet harcolt ki.
64'
GÓÓÓÓL!! Pavlov!! A szögletet követően veszély alakult ki a 16-oson belül, a labda végül Pavlov elé került, aki 4 méterről nem hibázott
66'
Bényei kapott sárgát
69'
Czvitkovics végzett el szabadrúgást a jobboldali 16-os sarkától 2 méterre, szinte mindenki felugrott stadionban gólt ünnepelni, de a labda csak az oldalhálót találta el...sajnos kívülről.
71'
Kertész kapott egy ajándék labdát, amit rá is lőtt a 16-osunk sarkáról, de Hermány magabiztosan védett.
77'
Csere mindkét csapatnál. Nálunk Ádám helyén Kenesei, a vendégeknél Birtalan állt be Bényei helyett.
77'
Czvitkovics 18 méteres szabadrúgása középről 1 méterrel fölé szállt.
78'
A beálló Kenesei kapta meg a csapatkapitányi karszalagot Vukaszovicstól.
79'
Laczkó kapott sárga lapot
80'
Kenesei lőtte rá a szabadrúgást 21 méterről, a jobb kapufa felé tartó lövést Ilizi védte