2016. március 24. 11:00

Helyszín: Illovszky stadion
Derült ég, szikrázó napsütés, 12 fok. Nézőszám: 50 fő

3'
Elkezdődött a mérkőzés, a Vác kezd, piros-fehér felső, piros nadrág és lábszár. Mi pedig a harmadik, neonzöld mezünkben játszunk.
7'
Korcsmár indította Ignatídiszt középen, aki jól vette át a labdát, majd a kapura lőtt labda a bal kapufa mellett fél méterrel ment el. Ez volt a mérkőzés első helyzete. Eddig a pálya közepén zajlottak az események.
13'
Jobboldali szöglethez jutottunk. Adamović ívelte be a labdát, középen Korcsmár érkezett tisztán és felugorva 7 méterről másfél méterrel a kapu fölé felejt.
16'
Ismét Adamović végzett el szögletet. A rövid saroknál Ignatídisz megcsúsztatta, így a labda Könyveshez került. Őt a 16-oson belül felvágtak, ám a bíró továbbintette.
19'
Három meghatározó játékosunk, Hangya Szilveszter, Nagy Gergely és Vida Máté az U21-es válogatott keretében van, így nem játszanak most. Ahogy Kire Risztevszki sem, aki a macedón válogatott keretének tagja.
20'
Adamović végzett el szabadrúgást a jobboldali 16-os sarkáról. Beívelését Ignatídisz szelídítette meg a hosszú oldalnál. Visszajátszotta a labdát Könyveshez, aki a középen érkező Bereczhez gurított. Középpályásunk jobbal bődületes bombát eresztett el, amely védhetetlenül vágódott a felső sarokba. 1:0!
32'
Az utóbbi percekben a középpályán zajlanak az események.
38'
Könyves cselezte be magát a jobboldali 16-ossal párhuzamosan, többször nála maradt a labda, majd 16 méterről ballal a bal alsó sarokba lőtt. 2:0!
44'
Az U19-es csapatból három játékos van a keretben: Kleisz Márk és Tóth Olivér a kezdőcsapatban kapott helyet, Micsinai Miklós a cserepadon.
45'
A játékvezető lefújta az első félidőt.
45'
Mindkét csapat sok hibával játszott, ellenfelünk egyáltalán nem tudott gólhelyzetet kialakítani, ami szervezett védekezésünket dicséri. Sajnos a támadójátékunk időnként akadozott, sok volt a meg nem értés, néhány pontatlan passz, ám egyértelműen irányítottuk a játékot. Labdabirtoklásban is jobb mutatókkal bírtunk ellenfelünknél. A Vác játékában nyoma sem volt a hétvégi bravúros ZTE elleni győzelemkor megtapasztalt lendületes kontrajátéknak.
46'
Elkezdődött a második félidő. Bejött Póser, Preklet, Remili, Pavlov, Müller, Ádám, Ferenczi. Lement a pályáról Hermány, Tóth O., Könyves, Kleisz, Adamović, Novák, Ignatídisz. A Vácnál beállt Tóth II Barna, Antus, Niedermüller és Hegedűs. Lement Magos, Csirszki, Frank és Németh.
47'
Remili bombázott egyet középről jobbal, ám a kapus bravúrral hárítani tudta a bal felső sarok felé tartó labdát.
49'
Remili játszotta magát tisztára középen a 16-os vonalánál, vihette a kapusra a labdát, ám lövés helyett jobbra tolta Ferenczihez a labdát, akit a játékvezető lesen állított meg. Nagy helyzet volt pedig.
56'
Pavlov indította a bal szélen Szivacskit, aki elment az alapvonalig és mintaszerűen ívelte be a labdát. A rövid 5-ös sarkánál érkező Ádám pedig a kapus lába mellett a hálóba fejelt. 3:0!
63'
Hegedűs bombája süvített el a jobb kapufa mellett. Póser ugyan rajta volt, de széles is volt.
65'
Tóth II Barna 16 méteres erős lövését Póser balra ütötte, ahol érkezett dr. Majoros és 7 méterről az üres kapuba belsőzött. 3:1
70'
Kapuscsere a Vácnál, Czirjék helyett Fehér.
71'
Pavlov szánta el magát lövésre 22 méterről, a labda a bal felső sarok felé tartott, ám a frissen beállt Fehér bravúrosan a kapu fölé tolta a labdát.
73'
Berecz helyére Micsinai érkezik.
78'
Sipeki, dr. Majoros le, Tóth I Barna és Tóth Gergő be.
80'
Az utóbbi percekben három vendégszöglet jelezte, hogy nyomnak a váciak.
87'
Baloldalon Micsinai-Remili kisszöglet után, utóbbi ívelt középre. Ádám 5 méterről a jobb sarokba fejelt. 4:1!