Vasas - Siófok 1-0 (1-0)

2016. január 30. 11:00

Helyszín: Mészöly Kálmán műfüves pálya

8'
GÓÓÓL! Remili góljával vezetünk! Czvitkovicstól kapott labdát a bal oldalon, a 16-oson belülre vezette a labdát, majd jobbal a rövidbe lőtt laposan.
91'
ÖSSZEFOGLALÓ: Felkészülési találkozón 1-0-ra vertük a Siófokot. Lendületesen kezdtük a Siófok elleni mérkőzést, már az első percekben lövéssel veszélyeztetett Remili, de a vendégek kapusa Filipánics védte. A nyolcadik percben azonban már nem tudott hárítani, Remili 11 méterről lőtt laposan a kapu jobb sarkába, hamar megszereztük a vezetést. (1-0) A mérkőzés egy ideig még lendületesen folyt tovább, mi irányítottuk a játékot, a vendégek csak egyszer-egyszer jutottak el a kapunkig, de gólhelyzetet nem tudtak kialakítani. Viszont az első félidőben több gólt már nem láthattunk, 1-0-s vezetéssel fordultunk. A második félidőben nem láthatunk olyan lendületes, támadó játékot mint az első játékrészben. A mérkőzés kiegyenlítetté vált. Ki tudtunk dolgozni egy-két lehetőséget, főként Novák és Remili veszélyeztették a siófoki kaput. A félidő második felében kissé magunkra húztuk a vendégeket, többször eljutottak a kapunkig, de Póser és az előtte álló védelem precízen helyt állt. A második játékrészben gólt viszont nem láthattunk, így végül 1-0-s győzelemmel zártuk le a Siófok elleni edzőmérkőzést.