Vasas - Mezőkövesd

2019. július 10. 11:00

Helyszín: Fáy utca
21 Celsius fok, enyhe szél és napsütés fogadta a csapatokat, és a mintegy 200 nézőt. Csapatunk kék felsőben, piros nadrágban, míg ellenfelünk tiszta fehérben. A játékvezető Berke Balázs.

1'
A találkozót a Mezőkövesd kezdte.
3'
Birtalan előtt adódott az első gólhelyzet, de a balösszekötő helyén a 16-os vonaláról, jobbal a kapu fölé lőtt.
5'
Molnár futott el középen, de lövés helyett visszasarkalta a labdát, amit védőink lefüleltek, és felszabadítottak.
8'
Kranitsky lövését védte Rados bravúrral, majd a kipattanót Cseri bombázta rá közelről, de Rados azt is hárította.
11'
Pekár lőtt szabadrúgást a baloldali 16-os sarkától, ám lövését Kovács Milán vágta ki a kapu előteréből.
13'
Cseri kényszerítőzött a 16-os vonalánál Molnárral, a visszakapott labdát 15 méterről laposan rálőtte a kapura, de Rados vetődve megfogta a labdát.
18'
Nagy Dániel lőtt bal belsővel a jobb felső sarok felé, középről, a 16-os vonaláról, de Rados ismét biztos pont volt a kapuban.
21'
Nagy Dániel kapott a leshatáron egy labdát, és 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 0-1!
24'
Vadnai futott el ismét a leshatárról, majd az alapvonalról visszagurított, és az érkező Nagy Dániel fölé lőtt.
26'
Balajti került gólhelyzetbe, ám a ballal a baloldali ötös sarkáról lapos lövését vetődve védte Szappanos.
28'
Katanec fejelt a 11-es pontjáról egy beívelt szögletet, de Rados könnyedén megfogta.
28'
Szedlár baloldali beadását Szappanos húzta le Balajti elől.
31'
Cseri futott el középen 7 méteres lövése Tóth Bencén megpattant, és így fel tudtunk szabadítani.
34'
Tóth Dáriusz jobboldali lapos, kapu elé belőtt labdája elsuhant a berobbanó játékosaink előtt és kiment az alapvonalon túlra.
37'
Szedlár kapott egy jobboldalról átívelt labdát a baloldali 16-os sarkánál, majd jobbal lőtt, de Szappanos biztosan védett.
39'
Pekár a gólszerző! 0-2! Nagy Dániel hozta gólhelyzetbe középen Pekárt, aki átvette a labdát, majd 13 méterről a jobb alsó sarokba lőtt.
42'
Birtalan lőtt 10 méterről a jobbösszekötő helyéről, de Szappanos védett. Majd Szedlár fejjel csúsztatott a bal kapufa mellé.
45'
Egy mezőkövesdi gólhelyzettel végződött az első játékrész. Előbb Kranitsky, majd Nagy Dániel lövését védte Rados.
46'
A szünetben a Mezőkövesd sort cserélt. Az új összetételű együttes. Dombó, Eperjesi, Ryaszko, Iszlai, Vajda, Sidibe, Sajbán, Erős D., Baráth G., Sajbán, Dragóner F. Csapatunk nem cserélt.
47'
Kovács Milán előre lépett a középpályára, helyére Tóth Dáriusz ment, A szélső hátvéd Gál lett.
47'
Sidibe kotort be 5 méterről egy középre gurított labdát. 0-3!
55'
Sidibe a balösszekötő helyéről, 8 méterről a rövid sarkot célozta meg, de Rados védett.
57'
Hinora helyére Medgyesi állt be.
58'
Szedlár iramodott el a jobb szélen, lefutotta a védelmet, ám önzetlenül lövés helyett, középre adta a labdát, amit a védők felszabadítottak.
60'
Balajti ívelte át a baloldalról a labdát, Szatmári ráfordult, de lövése felpattant magasan, amit a védők kirúgtak a 16-oson kívülre.
62'
Balajti helyére Tóth László állt be.
63'
Kapornai állt be Gál helyére.
66'
Medgyesi bombázott 17 méterről kevéssel a felső léc fölé.
67'
Sidibe vezette rá a labdát Radosra, aki leszedte lábáról a labdát.
68'
Hajdú 24 méterről bombázott alig a léc fölé.
70'
Birtalan 17 méteres lövését blokkolta egy védő.
78'
Dragóner talpalta le csúnyán Szatmárit.
79'
81'
Birtalan esett át egy védő lábán a kaputól 10 méterre, de a játékvezető sípja néma maradt. Majd egy következő támadásnál Medgyesi vágott fölé egy labdát.
83'
Szatmári lőtt 14 méterről de Dombó lábbal védett.
84'
Szabadrúgáshoz jutottunk, 27 méterre a balösszekötő helyéről. Tóth László lövése a sorfalon halt el.
86'
Baloldali szöglethez jutottunk. Szatmári, Hajdúhoz passzolt, beadását kifejelték.