A fehérben játszó, Komárom kezdte a meccset.
Csapatunk piros felsőben és kék nadrágban játszik.
4'
Nguidiol a 16-os vonalánál, fordulásból 3 méterre a felső léc fölé ollózott.
6'
Knezevicet buktatták fel a 16-os vonalánál a jobb oldalon. Koncal lövését Bősz biztosan védte.
7'
Baloldali szöglethez jutott a Komárom. A beívelést Gál fejelte ki a mezőnybe.
10'
Tóth László ugrott ki a jobbösszekötő helyén, de az utolsó pillanatban egy védő önfeláldozóan szerelt.
13'
Ismét baloldali szögletet végez el a Komárom., de borbély előrevetődve felelve szabadított fel.
15'
A 200 fős fedett lelátó az új edzőpálya mellett megtelt és még állnak is nézők, így mintegy 300-an tekintik meg a helyszínen a találkozót.
17'
Király ívelt be szabadrúgást a kaputól mintegy 30 méterre. A labda Szilágyi fejéről, egy védőn megszelídülve lett Leckesi kapusé.
19'
Lakatost talpalták le a félpályához közel, de nem lett súlyos sérülése.
21'
Gól! Holik a gólszerző! Holik középen a 16-os vonalánál kapott tisztán egy labdát, majd 10 méterről a vetődő Bősz mellett a kapu bal oldalába lőtt.
26'
Simko 18 méterről lőtt, ám Bősz a levegőben úszva kitolta a jobb felső sarok felé tartó labdát.
29'
Gól! Nguidiol a gólszerző! 0-2! Egyedül kapta Nguidiol Simkótól a labdát, aki 10 méterről a jobb alsó sarokba bombázott.
35'
Pittner felrúgásáért 28 méterről rúgott szabadot a Komárom, a beívelést Simko vette át, ám Gál önfeláldozóan szerelt előle.
41'
Nguidiol vitte el a labdát a kifutó Bősz mellett, ám kissé kisodródva a baloldali 16-os sarkától ráívelte a labdát, ami a kapu mellé szállt.
43'
Jobboldali szöglet et Tóth László ívelte be. A kipattanó labdát, Hinora 26 méterről kapásból rárúgta, de Leckesi védett.
45'
És vége az első játékrésznek, amelyben mezőnyfölényét két gólra tudta váltani a Komárom.
46'
A szünetben Szanyó Károly nem cserélt. A Komáromban Jankovic, Simlo, Pittner, Kollár, lement Antalek, Karas, Varjas és Knezevic állt be.
47'
Pagác kapott egy sárgát, felrúgásért.
48'
Hinora kapott sárgát, könyöklésért.
50'
Jobboldali szögletet végez el a Komárom. Lakatos fejelte ki a beívelést.
54'
Terbét vágták fel 27 méterre a kaputól. A beadást szögletre fejelték. Tóth László ívelte be a baloldalról a szögletet, Borbélyhoz, aki a 16-os vonalánál kapásból, fél méterrel a jobb kapufa mellé lőtt.
55'
Koncal ívelte be a baloldalról, a labdát Nguidiol fejelte rá, de Bősz védett.
58'
A Komáromban Sobolevszky jött be, Koncal helyére. Míg nálunk Hinora helyére Medgyesi érkezett.
62'
Holik adta be laposan jobbról, és Sobolevszky a hosszú saroknál becsúszva estében lőtt, de Bősz védett.
63'
Gál helyére Kapornai állt be.
66'
Nagy Zoárd helyére Erős állt be.
68'
Rétyi egy lepattanó labdát 15 méterről laposan kapura lőtte, de Leckesi biztosan hárított.
71'
Fokhaidas lement és Begán érkezett a helyére.
72'
A jobboldali 16-os sarkáról végzett el szabadrúgást a komáromiak, de Bősz lefülelte a beadást.
73'
Rétyi került gólhelyzetbe 10 méterről, de lövésébe egy védő bele vetődött.
75'
Kiss állt be Újlaky helyére.
80'
Erős szánta el magát lövésre, a baloldali 16-os előterében, de a labda 2 méterrel a bal kapufa mellett hagyta el a pályát.
88'
Kapornai 18 méterről jobbal lőtt a balösszekötő helyéről, de a labda 1 méterrel elsuhant a bal kapufa mellett.
90'
Vége a mérkőzésnek. Fiatal csapatunk nagyot küzdött, ám ezúttal két góllal jobb volt ellenfelünk.