Vasas - Kazincbarcika

2019. augusztus 28. 19:00

Játékvezetők: Horváth Tibor, segítői: Szalai Balázs, Horváth Róbert.
Helyszín: Illovszky Rudolf Stadion
Üdvözöljük Olvasóinkat! Az Illovszky Rudolf stadionban 31 Celsius fokos levegőhőmérséklet, szélcsend, és fátyolfelhős idő fogadta a nézőket és a játékosokat. Csapatunk összeállításán egy helyen változtatott vezetőedzőnk a tiszakécskei kezdőcsapathoz képest: Király helyett, Balajti kezd. Hinora sérülése szerencsére nem bizonyult súlyosnak, így ő is a kezdő 11 tagja. Csapatunk piros mezben és kék nadrágban, ellenfelünk fehér mezben és nadrágban, oldalt fekete csíkkal.

0'
Csapatunk kezdte a mérkőzést.
3'
Hinorát lerántották a 16-oson belül, de nincs büntető.
6'
35 méterről a Barcika végez el szabadrúgást. Berki középre ívelését kivágtuk.
8'
Oltean ütközött Radossal, áll a játék, le kell kísérni. De ápolás után vissza tud állni.
11'
Lakatos baloldali beadását Hajdú fejelte a kapu fölé, majd a következő támadásnál Balajti 18 méteres lapos lövését, védte Horváth a jobb saroknál.
13'
A kiugró Berki elől mentett Viczián, a 16-os vonalánál.
18'
Szabadrúgáshoz jutottunk a baloldali 16-os sarkától. Hinora beívelését Horváth ártalmatlanította.
21'
Jobboldali szögletet Szatmári végezte el, középmagasan belőtt labdát Balajti rúgta rá 12 méterről kapásból, de egy védőről kipattant a labda.
23'
Szatmári 22 méteres, középről leadott lapos lövése a bal kapufa mellett 2 méterre suhant el.
25'
A 16-os vonalával egy magasságból, a jobboldali oldalvonal mellől Hajdú végzett el szabadrúgást, de felszabadítottak a védők.
26'
A Kazincbarcika jutott szabadrúgáshoz a jobboldalról, 24 méterre a kaputól, de védőnk kifejelte.
27'
Mikló kapott sárgát., rúgásért.
28'
Ivószünet miatt áll a játék.
29'
Folytatódott a játék, kazincbarcikai kirúgással.
30'
Lakatos kapott sárgát, mert felrúgta ellenfelét.
33'
Terbe baloldali beadására Balajti érkezett, de védője az utolsó pillanatban mentett előle.
38'
Terbe jobboldali beadása Birtalan fején és egy védő hátán szögletre pattant. A jobboldali szöglet ártalmatlan volt.
42'
Lakatos lőtt laposan a baloldalról, de a labdát egy védő kivágta. Majd Balajti tört be a 16-oson belülre, lövése a védő lábán megpattant. Majd Hinora lőtt középről 16 méterről, de a labda a bal kapufa mellé ment.
45'
2 perc a hosszabbítás.
46'
Berki kapott sárgát labda eldobásért.
47'
Vége az első játékrésznek.
48'
A barcikaiak kezdték a második félidőt.
50'
Berki került gólhelyzetbe, de 7 méteres lövésébe belevetődött Tóth Bence.
51'
26 méterről, középről szabadrúgáshoz jutott a Barcika. Berki beívelését, Viczián fejelte szögletre. Újabb szöglet, de ezt is kivágták a védők.
52'
Büntetőhöz jutott a Barcika. Kovács Milán a labdát rúgta el, de a játékvezető úgy vélte, hogy egy barcikait talált el.
53'
Fótyik a bal alsó sarokba lőtte a 11-est. 0-1!
54'
25 méterre a kaputól szabadrúgáshoz jutottunk. Szatmári beívelésénél kifele fújt a játékvezető, mert szerinte egy barcikai védővel szabálytalankodtunk.
55'
Toma kapott sárgát, lökésért.
60'
Lakatos helyére Király állt be.
64'
Szatmári középről, 18 méterről, fél magasan lőtt, de Horváth védett.
65'
Terbe helyére Daróczi állt be.
67'
Daróczi, Birtalan labdáját 12 méterről rálőtte, egy védőről kipattant a labda.
68'
Berki helyére Kercsó állt be.
69'
Fótyik kapott sárgát, rúgásért.
70'
Daróczi lövése a sorfal tetején megpattant és a jobb sarok mellé perdült a labda.
71'
Lukács helyére Oldal állt be.
72'
Ivószünet, és Lakatos Miklóst kellett ápolni, mert Hinorával összeszaladt. Hinorának nincs semmi baja.
75'
19 méterről, középről végezhetünk el szabadrúgást, kezezésért. Kercsó kapott ezért sárgát.
77'
Daróczi jobbal, a jobb alsó sarokba csavarta a labdát. 1-1!
84'
Kovács Milán helyére Rétyi állt be. Géringer állt be Lakatos Miklós helyére.
86'
Daróczi beívelését Horváth kiöklözte.
90'
Hinora jobboldali beadása Fótyik kezére pattant, de nincs büntető. 4 perc hosszabbítás
91'
Balajtit tartották fel az 5-ös sarkánál, de most is néma a játékvezető sípja.
93'
Horváth kapus kapott sárgát időhúzásért.
94'
Vége a mérkőzésnek. Nem sikerült a győzelem. Köszönjük a figyelmet. Legközelebb hétfőn Győrbe látogatunk.