Vasas - Dorog 2-3 (0-2)

2016. február 06. 11:00

Helyszín: Illovszky stadion
A mieink UV-zöld felsőben, fehér nadrágban és fehér sportszárban, a vendégek piros-fekete felsőben, fekete nadrágban és fekete sportszárban lépnek pályára.

1'
A vendég Dorog kezdi a mérkőzést
3'
Könnyed passzolgatással kezdünk
4'
Az első szögletet mi végeztük el, Debreceni csúsztatott fölé
7'
A dorogiak is elvégezhették az első szögletüket, Sitku fejelte be a jobb felső sarokba
10'
Novák cselezgetett a 16-oson belül, de a Remilihez irányuló visszapasszát lefülelték a védők
12'
Müller végzett el egy szögletet, a labda Remilihez került, aki egy cselt követően 15 méterről ballal tüzeld, de néhány centivel elkerülte a bal kapufát
14'
Czvitkovics végezhette el a 30 méterről járó szabadrúgást a jobb oldalról, de nem sikerült kapura fejelni a labdát.
16'
Remili néhány cselt követően beadta az alapvonalról, a kapu torkából szögletre hárítottak a védők, de a szöglet nem okozott veszélyt.
19'
Korcsmár lőtt jobbal 8 méterről kissé kisodródva, a labda sajnos fölé szállt.
21'
Métereken keresztül vitte előre a labdát Szedlár, nem helyezkedtünk jól, Mészáros kapott jó ütemben passzt, és nem hibázott.
24'
Czvitkovics fejelt 7 méterről, de Szemerédi védett
26'
A dorogiak térfelén passzolgatunk, de gólhelyzetet nem tudunk kialakítani
31'
Czvitkovics lőtt 26 méterről jobbal, de nem találta el valami jól, könnyen fogta Szemerédi
32'
Remili kapott jó labdát Hangyától, 5 méterről lőtt, de a kapu előtt keresztbe szállt.
36'
Sitku fejelt néhány méterrel a kapunk fölé
40'
Novák fejese csattant a keresztlécen
42'
Sajnos hiába van többet nálunk a labda, nem tudunk sokszor veszélyeztetni.
44'
Müller végzett el egy baloldali szabadrúgást 28 méterről, Ristevski fejese fölé szállt
44'
Müller beívelését fejelték ki a védők
45'
Vége a félidőnek. 0-2
46'
Mi kezdjük a második félidőt. Vida állt be Ristevski helyett, Korcsmár visszább húzódott a védelem közepébe, Vida a középpályán játszik. Ignatidis pedig Müller helyett állt be
49'
Czvitkovics végzett el egy baloldali szögletet, Novák fejelt, de néhány centivel a bal kapufa mellé ment
51'
Dorogi csere: Bojtor helyén Vígh a pályán
52'
Novák emelte át a kapus felett, de a labda sajnos a kapu mellé pattant
56'
Sitku szerzett majdnem egy újabb gólt, szerencsére a kapufa mellett pattant el a labda
57'
Novák csavart 36 méterről kapura a bal szélről, a magasan szálló labda csak pár centivel kerülte el a kaput.
58'
Dorogi csere: Nagy Richárd állt be Szedlár helyett
59'
Újabb vendég csere: Kovács helyén Hauser a pályán
60'
Novák GÓÓÓL! 24 méterről lőtte el jobbal, órási találat.
61'
Cseréltünk mi is, Ádám helyére Könyves állt be.
64'
Mészáros helyett Reznek állt be
65'
Czvitkovics lövése ment sokkal mellé
70'
Cserénk nálunk: Korcsmár és Preklet le, Grúz és Berecz be
72'
Remili baloldali beadásáról késett el Novák
73'
Vendég csere: Perovics és Szemerédi helyén Kun és Grósz
74'
Nagy Gergely húzott le egy mélyre sikerült dorogi beadást.
75'
Adamovics állt be Czvitkovics helyére. Remili vette át a csapatkapitányi karszalagot.
80'
Könyves GÓÓÓL! Egy hosszúnak tűnő indítást kapott a saját térfelünkről, de át tudta venni, és kiszorított helyzetből el tudta pöckölni Grósz mellett a kapu bal oldalába.
82'
Novák passzolt Könyvesnek, aki előtte, de lövését védte Grósz
86'
Ignatidisz kisodródva passzolt be a bal oldalról, de a védőkben elakadt a labda
89'
Vendég szögletet követően nagy volt a kavarodás, a kipattanót Reznek lőtte el a bal oldalról, és kapusunk kevéssel a gól vonal mögül kanalazta ki a labdát. 2-3!