Elkezdődött a találkozó
4'
Murka jobboldali beadását kifejelték a védők, majd James lőtte mellé a kipattanót.
8'
Folyamatosan járattuk a labdát a csepeli 16-os környékén, de végül nem tudtunk veszélyeztetni
11'
GÓL! SAGLIK! Saglik került helyzetbe Hangya passzát követően az ötös vonalánál, majd finoman a kapuba gurított a kapus lába mellett.
12'
Remili szabadrúgása hosszúra sikeredett.
14'
Ádám került helyzetbe, 13 méterről próbálkozott, de nem találta el jól a labdát, végül a kapusé lett
16'
Saglik cselezett a 16-oson belül, két védőn és a kapuson is túljutott már, majd egy harmadik védő ért oda a kapura lövés pillanatában
20'
Mi uraljuk a találkozót, a csepeliek még nem jutottak el a kapunkig
27'
Berecz tört kapura lendületesen, már a 16-oson belül járt, de próbálkozását szépen védte Lőrincz
29'
Szabadrúgás 17 méterről a bal oldalról: Remili a hosszúra ívelte, majd Vaskó adta be jobbról, de Lőrincz lehúzta a levegőből.
30'
GÓL! ÁDÁM! 2-0! Saglik passzát követően Ádám tekert 15 méterről a kapu jobb alsó sarkába.
33'
Remili távoli szabadrúgását követően James emelt a kapu fölé 6 méterről.
37'
Remili 17 méteres lapos lövését védte nagy bravúrral Lőrincz
39'
Saglik lövését blokkolták a védők.
42'
Murka jobboldali beadására érkezett jól Remili, kapura tette, de sajnos mellé ment.
45'
Vége az első félidőnek, 2-0 a javunkra.
46'
Elkezdődött a második játékrész.
47'
GÓL! Gaál! 3-0! Új játékosunk első megmozdulásából gól született.
48'
A félidőben szinte teljes sorcsere történt, Hangya és Berecz maradtak fent.
52'
Gaál szabadrúgását követően Debreceni fejelt mellé
59'
GÓL! FERENCZI! 4-0! Király passzolt be középre a jobboldalról, Ferenczi érkezett az ötösnél, aki magabiztosan gurított a kapuba
68'
Gaál passzát követően Berecz lőtt kapura 11 méterről, de a csepeli hálóőr bravúrosan védett.
70'
Király jobboldali beadását követően Berecz érkezett jól középen, de fejese mellé szállt.
72'
GÓL! FERENCZI újra! 5-0! Baloldalról érkezett középre a labda, egy kis kavarodást követően Ferenczi eszmélt a leghamarabb és a kapu közepébe lőtt 4 méterről.
74'
Király lőtt kapura egy szép cselt követően, de Lőrincz szépen védett.
76'
GÓL! KIRÁLY! 6-0! Gaál és Király játszottak össze szépen a baloldalon, végül utóbbi magabiztosan lőtt a kapuba 12 méterről.
78'
A próbajátékon nálunk lévő Farkas Máté állt be Hangya helyére
80'
Gaál lőtt kapufát
83'
GÓL! KULCSÁR! 7-0! Kulcsár szépen kicselezte Lőrinczet, majd a kapuba lőtt.
88'
GÓL! KULCSÁR! 8-0! Gaál indította Ferenczit, aki továbbította Kulcsárnak, aki laposan a kapuba gurított