Játékvezetők: Karakó Ferenc (Szilágyi Norbert, Márkus Péter)
Helyszín: Szusza Ferenc Stadion
9-10 fok, enyhén ködös és esős idő

0'
Sok szeretettel köszöntjük minden kedves szurkolónkat a Vasas-Cegléd bajnoki mérkőzés élő, szöveges közvetítésén!
0'
A mai mérkőzést is ünnepélyes kezdőrúgás vezeti fel. Masicza László a mostani szerencsés, aki 80. születésnapja alkalmából végezhette el a kezdőrúgást
0'
Az ünnepeltnek Markovits László, a Vasas SC elnöke, Domonyai László, a Vasas FC klubigazgatója, valamint Papp László, a Vasas-szurkolók képviselője adták át az ünnepi mezt.
0'
A mai mérkőzés lesz régi-új edzőnk, Szanyó Károly első tétmérkőzése, valamint Borbély Bálint először van a csapat kezdőjében
0'
A mérkőzés előtt ünnepélyesen köszöntjük legendánkat, a csapatunkban a legtöbb mérkőzést játszó és többször edző Komjáti Andrást, aki a napokban töltötte be a 65. születésnapját. Boldog születésnapot kívánunk innen is!
1'
Elkezdődött a mérkőzést, a vendégek értek először a labdába
3'
Borbély Bálint lőhetett szabadrúgást, ami a bal kapufa mellett szállt el
6'
Szöglethez jutottunk, amit Szatmári passzolt középre, a kialakult kisebb zűrzavarban mi jöttünk ki jobban, de a labdát a kapu fölé lőttük
8'
Talabér indította volna Bévárdit, de Mursits időben odaért és ráfeküdt a labdára
10'
Borbély Bálint kapott sárga lapot, talpalásért
11'
Ceglédi szöglet, Kelemen egy mentése után. A szögletet Bese lehúzta
13'
Szöglet csapatunknak, ami elszállt a kapu felett
17'
Kisebb szabálytalanságok jellemzik az előző perceket
18'
Szatmári ívelését kivágták a védők, a labda Kovács Milánhoz került, akinek a lövését Mursits tolta fölé
20'
Szöglet a csapatunknak, amit Szatmári végzett el, és a bal kapufa vonalánál Borbély ráfejelte a labdát, de egy védőről vágódott ki a gyenge labda
22'
Birtalan kapott szép passzt a bal szélen, ahonnan a pálya közepe felé ment, majd úgy huszonöt méterről a kapura célzott, de a játékszer a jobb kapufa mellett suhant el
23'
Talabért kellett ápolni a tizenhatosunkon belül egy ütközést követően, de tudja folytatni a játékot
25'
GÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!! SZATMÁRI!!! Balajti kapott egy szép passzt középen, amivel megindult, majd kipasszolta Birtalannak a balszélre, aki beívelte a labdát, de Balajti előtt egy védőt kipasszolta, ami Szatmárihoz került, aki a bal felsőbe vágta a labdát. 1-0!
27'
Tizenegyeshez jutott a csapat, miután buktatták a gólra törő Birtalant.
28'
GÓÓÓÓL!!! BALAJTI!!! Csapatkapitányunk a jobb felsőbe vágta a büntetőt. 2-0!
29'
Nyilas Elek kapott sárga lapot buktatásért
31'
Szabadrúgáshoz jutott a Cegléd a tizenhatos előtt, amit Nyilas lőtt a kapunkra, de Bese kibokszolta a balközépre tartó labdát.
32'
Újabb ceglédi támadás, Oldal indult meg a tizenhatosunkba, de Bese időben elhalászta előle a labdát
33'
Nagy helyzet Balajti előtt, de rosszul ér a labdába, így a ceglédieké lesz a játékszer
35'
Szépít a Cegléd. Farkas András kotorta be a labdát a kapunkba egy szabadrúgást követően. 2-1.
38'
Csere a Ceglédnél. G. Bíró Gergő helyett Kitl Krisztián a pályán
38'
Preklet Csaba kapott sárga lapot buktatásért
43'
Borbély lőtt úgy húsz méterről a kapura, de kaput nem talált a lövés
45'
Egy perc hosszabbítást jelzett a tartalék játékvezető
45'
Talabér fejelhetett a kapura, de Mursits védte a helyzetet. A játékvezető le is fújta a félidőt.
46'
Elkezdődött a második félidő a mi első érintésünkkel
47'
Szatmári adott be balról, amire Balajti érkezett a rövid saroknál, de centikkel lemaradt a labdáról
48'
Talabér Attila kapott sárga lapot
50'
Szivacski Donát kapott sárga lapot, könyöklésért. Ezzel a következő mérkőzésen nem számíthatunk szélső védőnkre.
50'
Támadás a ceglédi kapu felé, Hinora szép átívelése után Szatmári indult meg a labdával, amit kipasszolt Balajtinak, onnan vissza Szatmárinak, de a következő passz már a ceglédiekhez került
54'
GÓÓÓÓL!!! BÉVÁRDI!!! Bévárdi kapott egy gyönyörű indítást Szatmáritól, fiatal csatárunk a jobb szélről célozta meg Mursits kapuját, aki ugyan bele tudott még kapni a labdába, de így is a jobb alsó sarokba perdült. 3-1!
57'
Talabér Attilát kell ismét ápolni, de tudja folytatni a játékot. Belső védőnket kemény fából faragták
58'
Csere a Ceglédnél: Sigér Ákos helyett Asztalos Dávid a pályán
59'
Oldal jutott helyzethez, de a labda az oldalhálót találta el
62'
Asztalos Dávid is sárga lappal gazdagodott egy buktatást követően
67'
Első csere csapatunknál: Borbély Bálint helyett Szilágyi Zoltán a pályán
72'
Bese védett kétszer hatalmasat, előbb Asztalos lövését, majd Nyilas fejesét kotorta ki
74'
Csere csapatunknál: Bévárdi Zsombor helyett a felnőtt csapatban most debütáló Rétyi Róbert a pályán
76'
GÓÓÓÓL!!!! SZATMÁRI!!! Hinora lőtte rá a labdát úgy tizennyolc méterről, a lövés Mursits melléről pattant le, a kipattanóra Szatmári érkezett és passzolta be a labdát. 4-1!
77'
Emberelőnybe kerültünk, miután Asztalos Dávid megkapta második sárga lapját.
80'
Kihasználja utolsó cseréjét a Cegléd: Nyilas Elek helyett érkezik Lukács Richárd
82'
Birtalan Botond kapott sárga lapot
83'
Birtalan labdaszerzést követően indult meg a bal szélen, a labdát beadta Balajtinak, aki fordulásból fölé lőtte a labdát
85'
Csere a csapatunknál: Murka Benedek érkezett a duplázó Szatmári Lóránd helyére. Szép volt, Lóri!
86'
Murka lőhetett baloldali szögletet, ami csavarva Balajtihoz érkezett, de Mursits időben paskolta ki közvetlen közelről a labdát
89'
GÓÓÓÓÓÓL!!!! RÉTYI!!!! Micsoda debütálás! Rétyi Róbert kapott labdát, majd becselezte magát, és lőtte meg a labdát, ami a felső lécről a kapuba pattant. 5-1!
90'
Három perc hosszabbítást jelzett a negyedik játékvezető
92'
Felhangzott a "Szép volt, fiúk!" rigmus a lelátóról
93'
Kitl Krisztián is sárga lapos lett egy buktatást követően
94'
A szabadrúgást Birtalan lőtte, ami fölé ment. Ezt követően a játékvezető lefújta a mérkőzést, amit szép játékkal, 5-1-re nyertünk meg. Köszönjük mindenkinek, aki figyelemmel követte élő közvetítésünket. Hajrá, Vasas!