Helyszín: Szombathely, Király Létesítmény

Elkezdődött a találkozó! 32 Celsius fokos hőség és napsütés fogadta a csapatokat és a nézőket.
6'
Kétszer 30 perc lesz a játékidő
10'
Az első 10 percét teljes mértékben mi uraljuk, az osztrákok szinte át sem tudtak jönni a térfelünkre. Hangya és Ádám veszélyeztették a kapukat, Hangya fölé lőtt, Ádám lövését pedig fogta az osztrák hálóőr.
11'
Pavlov fejese ment fölé
13'
Nagyjából 50 szurkolónk kísérte el csapatunkat a tornára. Mintegy 400 ember látogatott ki az eseményre.
14'
Megszereztük a vezetést! Remili és Pavlov játszottak össze a támadásunk során, de az akció végén, az ellenfél játékosáról pattant a kapuba a labda, így egy öngóllal vezetünk.
16'
A torna első mérkőzésén a Sopron 1-0 arányban győzött a házigazda Haladás ellen. Így ha nyerünk, akkor 19:00 órától a Sopronnal mérkőzünk a döntőben.
20'
Továbbra is fölényben játszunk, mi vagyunk veszélyesebbek, de az osztrák ellenfelünknek is akadt két kisebb lehetősége
23'
Pavlov helyére állt be Novák (nem sérülés miatt)
25'
Sokat passzolunk, próbáljuk áttörni a betömörült osztrák védelmet
30'
Vége a félidőnek, 1-0 a javunkra! Mi uraltuk a játékot, ellenfelünk nagyon betömörül és nehéz őket áttörni. A nagy hőség pedig még nehezebbé teszi a játékosok dolgát. Mindenesetre látható a két csapat nincs egy súlycsoportban
31'
Elkezdődött a második játékrész! Kettőt cseréltünk a félidőben: Vida helyett Kleisz, Szivacski helyett pedig Osváth a pályán
32'
Gól! 2-0! Novák! Szabadrúgáshoz jutottunk a második félidő első akcióját követően. Remili lőtte rá a szabadot, ami kipattant, de Novák jól érkezett és a kipattanót értékesítette.
37'
Szépít a Drassburg! A szélen kezdték az akciót, a beadásra pedig jól érkezett az osztrák támadó és nem hibázott. 1-2.
41'
Cserélünk: Ádám helyén Ignatidis
44'
GÓL! Remili találatával 3-1! Ignatidis szerzett labdát, majd bepasszolt Remilinek, aki kicselezte a kapust, majd gólt lőtt.
45'
A gólszerző Remilit le is hozta edzőnk, helyette Murka a pályán.
49'
Újabb csere: Ristevski helyett Czingráber a pályán
51'
Ismét cseréltünk: Hangya jött le és Sallói állt be.
53'
Ismét feljött egy gólra a Drassburg, 2-3! Egy 20-25 méteres távöli lövésből szerezték a gólt.
60'
Vége a mérkőzésnek, 3-2 arányban nyertünk! Ez a győzelem pedig azt jelenti, hogy 19 órás kezdéssel mi játszhatunk a kupáért a Sopron ellen.