Helyszín: Söchau, Ausztria

1'
Elkezdődött a találkozó!
5'
Remili indult meg a jobboldalon, majd szabálytalankodtak vele szemben. A szabadrúgást Hangya adta be, de a kapus Berecz elől kiöklözte a kapu előterében
9'
Majdnem megindult az Amkar: Balanovics passzolt középről Darko irányába a bal szélre, de utóbbi lesen tartózkodott, így mi jöhetünk.
15'
Egy viszonylag ártalmat szituációt követően Szivacski felvágta Balanovicsot a 16-oson belül, büntetőt ítélt a játékvezető
16'
Panicrev értékesítette a 11-est, a bal kapufa mellé, félmagasan lőtte be.
18'
Vida húzott váratlant: 30 méterről laposan próbálkozott, de a labda fél méterrel elkerülte a jobboldali kapufát.
20'
Debreceni kapott sárga lapot, miután Darkóval szemben szabálytalankodott a felezővonalnál.
25'
Ismét támadt az Amkar, de Balanovics lesen tartózkodott
27'
Szivacski beadását követően szögletet végezhettünk el: Ádám ívelte középre, de a kapus lehúzta a levegőből.
30'
Újabb szögletet végezhettünk el: Hangya adta be, de a védők kifejelték
35'
Remili végzett el veszélyesen egy szabadrúgást, de az orosz kapus védte a jobb felső sarokba tartó lövést.
38'
Újabb helyzet Remili előtt: Ristevski indította Hangyát, aki középre passzolt, majd az érkező Remili 10 méterről lőtt, de sajnos kevéssel a jobb kapufa mellett szállt el a labda.
42'
GÓÓL! Vaskó góljával egyenlítettünk! Remili balról ívelt be egy szabadrúgást, melyet Vaskó fejelt a kapuba!
43'
Újabb lehetőség előttünk: Remili az alapvonalról passzolt vissza Berecznek, aki a 16-oson belül lőtt, de pont egy védőt talált el.
44'
Miscsenko gyenge próbálkozását védte könnyedén Polekszics.
45'
Vége az első félidőnek! 1-1!
46'
Elkezdődött a második játékrész! Nálunk beállt Pavlov és Könyves, Novák és Ádám helyett, az Amkarnál pedig teljes sorcsere történt
50'
Jovicsics gyengén kapura lőtt, de a labda elgurult a kapunk mellett jobboldalt
56'
Remili labdát szerzett a pálya közepén, majd egy szép összjátékot követően hozzá került vissza a labda, 22 méterről ellőtte, de a kapu mellé szállt
60'
Zanev próbált elfutni a baloldalon, de a játékvezető lesen találta, így nincs orosz akció
64'
Cserélünk: Ristevski helyett Czingráber a pályán.
66'
Ismét csere nálunk: Preklet állt be Szivacski helyére.
69'
Újabb csere: Remili jött le, Ignatidis állt be.
72'
Szép próbálkozás Pavlovtól, aki egy oldalollózós mozdulattal tette kapura Preklet beadását, de les miatt már sajnos az oroszok jöhetnek kifelé.
76'
Berecz nagyon szépen emelte a 16-oson belülre a labdát, Pavlov fejjel veszélyeztette a kaput de néhány centivel elkerülte a jobb kapufát
77'
Polekszics védte Jovicsics 20 méteres lövését
83'
Gigolajev próbálkozott 23 méterről, de lövése méterekkel a kapu mellé szállt.
85'
Gol passzolt Zanevnek, aki egyből kapura lőtt, de méterekkel fölé szállt.
87'
Könyves lőtte kapura 35 méterről jobboldalról, de távoli próbálkozását védte a kapus
90'
Berecz végzett el egy sarokrúgást, majd egy fejespárbajt követően a kapusé lett a labda