Játékvezetők: ZÁM ZSOLT, segítői: HORVÁTH ZOLTÁN, és RIGÓ MARTIN.
Helyszín: Úrkút
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! A 450 méter magasan a tengerszint felett elhelyezkedő, bakonyi Úrkúton 19 Celsius fokos levegőhőmérséklet, enyhe szellő, és fátyol felhős, de napsütéses idő fogadta a csapatokat, és a mintegy 500 nézőt.

1'
Csapatunk tiszta fehérben, míg ellenfelünk piros csíkos-fekete mezben, és fekete nadrágban. A mérkőzést az Úrkút kezdte, a 45 éves csapatkapitány, Korpos indította el a labdát.
4'
Jobb oldali szögletet végzünk el. Köböl beívelésekor a labdának mellé öklözött a kapus, de kivágták a védők.
5'
Hajdú futott el a bal oldalon, alapvonalról visszalőtt labdája a védőkhöz került.
7'
Bal oldali szögletet végezhetünk el. Köböl beívelését Torghelle a kapuba fejelte, de a játékvezető kifele fújt mert egy védőt löktek.
12'
Bal oldali szöglethez jutottunk. Köböl kis szögletét Szedlár lőtte rá 17 méterről, de egy védő lábáról újabb szöglet, amit felszabadítottak az úrkúti védők.
16'
Szokatlan jelenet a pályán. Kovács Milán lövése egy védőről pattant vissza, ám a labda kidurrant.
17'
Szedlár középről, 17 méterről ballal kevéssel lőtt a jobb alsó sarok mellé.
20'
Király a bal oldalról 14 méterről lőtt, de a kapus lábbal védett.
22'
25 méterről szabadrúgáshoz jutottunk, középről. Daróczi jobbal, 1 méterre a jobb kapufa mellé szállt, középmagasan.
24'
Úrkúti szabadrúgás 28 méterről, középről. Boromissza beívelését Bősz védte biztosan.
25'
Újabb szabadrúgást végezhetünk el 24 méterre a balösszekötő helyéről. Köböl jobb lábas lövése egy védőt érintve került az alapvonalon túlra. A szögletet Daróczi lőtte 22 méterről középről 1 méterrel a léc fölé.
27'
Jobb oldalról végzünk el szögletet. Köböl beívelését Daróczi lőtte rá 17 méterről középről, de egy védőben elakadt, oda a lehetőség.
29'
Időközben mintegy 700-800 főre duzzadt a nézők száma.
31'
Torghelle fejelt egy bal oldalról érkező labdát 2 méterről, de Kádár bravúrral kiütötte a gólba tartó labdát.
34'
Jobb oldali szögletet rúghatunk. Köböl beívelését Tóth Bence fejelte fél méterrel a kapu fölé.
36'
Ismét, ezúttal bal oldali Köböl szöglet, amit Kovács Milán csúsztatott a bal kapufa mellé.
37'
Daróczi húzogatott a 16-os előterében, majd ballal 2 méterre a jobb felső sarok fölé csavart.
41'
Először Szedlár közeli lövését, majd a kipattanó labdát, Torghelle lövését is bravúrral védte Kádár.
43'
Korpos 40 méterről kapura emelte, a gól vonal előtt 10 méterrel kint állt Bősz, de a labda a kapu mellé szállt.
44'
Márton kapott sárgát rúgásért.
44'
Jobb oldali szögletet rúgunk. Köböl beívelését kifejelte egy védő, majd Köböl 17 méteres lövését ami a jobb felső felé tartott, Kádár a levegőben úszva ütötte ki szögletre.
45'
A bal oldali 16-os sarkánál buktatták Köbölt. Szabadrúgás. Köböl fölé lőtte. 1 perc hosszabbítás.
46'
Vége az első félidőnek. Hiába egy kapuztuk végig az első félidőt, Kádár kapus bravúrjainak köszönhetően eddig jól tartja magát az Úrkút.
47'
Csapatunkban nem volt csere a félidőben. A második játékrészben Torghelle indította útjára a labdát.
48'
Daróczi jobb oldali beadását Király fejelte kapu fölé 7 méterről.
50'
Király 3 méterről rálőtte, de Kádár ismét óriásit védett.
52'
Keller helyére Jakab a pályán az Úrkútnál.
57'
Daróczi a felső lécre fejelte Szedlár jobb oldali beívelését.
60'
Daróczi közeli lövését védte Kádárt.
61'
Daróczi és Köböl helyére Hinora és Saztmári állt be.
64'
Hoós sántikált le, így 10 emberrel játszik átmenetileg az Úrkút.
65'
Jobb oldali szögletet Szatmári ívelte be, de Korpos felszabadított.
66'
Udvardi Márk állt be a Hoós helyére.
69'
Jobb oldali szöglet végzett el Szatmári. Márton helyére Szabó állt be. A szöglet után Terbe lőtt 2 méterre laposan a bal kapufa mellé lőtt.
72'
Öngól! 0-1! Szabó fejelte a saját kapujába a labdát.
73'
Torghelle kínálta fel Kovács Milánnak a labdát 10 méterre a kaputól, de Kádár védett.
75'
Szedlár helyére Kleisz állt be.
79'
Torghelle közeli lövését Kádár ismét bravúrral védte.
85'
Szatmárit rúgták fel az Úrkút kapujától 24 méterre. Tóth Bence lapos lövése elakadt a sorfalban, majd Torghelle lőtt a bal kapufa mellé.
87'
Kleisz vállalkozott lövésre 26 méterről, középről, de magasan fölé szállt a labdája.