Csapatunk bordó, az Újpest lila-fehér szerelésben a pályán
Az első percek különösebb izgalmak nélkül teltek el
Egy baloldali újpesti szögletet követően Bojovic fejelt fölé
Pajovicnak gurítottak vissza egy labdát, majd a kirúgás során Litauszkit találta el, ami majdnem visszapattant a kapuba, de a hálóőr megfogta a labdát
14'
Jobboldali szögletünk nem volt veszélyes
17'
Szabadrúgásunk nem úgy sikerült, ahogy terveztük, Hangya ívelése magas volt mindenkinek
18'
Ádám fejelte ki a rövidnél a beérkező hazai szögletet
23'
Ádám kapott sárga lapot
25'
Megszerzi a vezetést az Újpest, Obinna volt a gólszerző
26'
Ádám lőtt kapu mellé egy felpattanó labdát 14 méterről
27'
Ádám lőtt kapura ismét, Pajovic védte, a kipattanóra Remili érkezett, aki 6 méterről próbálkozott, de egy védő blokkolta. Nagy helyzet volt
28'
Egerszegi kapott sárga lapot
28'
Egerszegi talált a kapuba egy szögletet követően, de szabálytalanság miatt érvénytelenítette a játékvezető
33'
GÓL! James! 1-1! Egy jobboldali szabadrúgást követően a hosszún Benes tette vissza középre a labdát, James pedig kapásból lőtt kb 7 méterről, ami megpattanva végül a kapuba kötött ki
43'
Az utóbbi percek helyzet nélkül teltek el, lelassult a mérkőzés irama
44'
Hangya kapott sárga lapot (a következő mérkőzésen nem játszhat majd)
45'
Vége a félidőnek, 1-1 az állás
46'
Folytatódik a találkozó, csere nem volt egyik csapatnál sem
47'
48'
Pauljevic hagyott ki egy nagy helyzetet, 3 méterről lőtt mellé
49'
Nagy bravúrosan védte Novothny közeli próbálkozását
53'
Újra vezet az Újpest, Novothny a gólszerző, 2-1
55'
GÓÓL! Egerszegi! 2-2! Remili megpattanó baloldali beadását követően Egerszegi betalált közelről
57'
Ismét vezetést szerzett az Újpest, Pauljevic fejelt gólt, 3-2
62'
Diallo kapott sárga lapot, közben ápolni is kell a játékost
64'
Diallo már nem jön vissza, Sankovic állt be a helyére
65'
Most Ristevskit ápolják a pályán
67'
Ristevski nem tudja folytatni, Vaskó állt be a helyére
71'
Csere mindkét csapatnál: nálunk Ádám helyett Pavlov érkezett, míg a hazaiaknál Zsótért Cseke váltotta
74'
Litauszki fejelt kapura a hosszún egy szögletet követően, Nagy hárította
75'
Vaskó sárga lapot is kapott, akinek ez szintén az ötödik, így a következő mérkőzésen ő is eltiltott lesz
75'
11-eshez jutott az Újpest, Vaskó szabálytalankodott középen egy szögletet követően
76'
Novothny értékesítette a büntetőt, 4-2
81'
Burmeister fejesét védte Pajovic
86'
Baloldali szögletünket követően Pavlov lőtt kapura akrobatikus mozdulattal, de Pajovic könnyen fogta