Tiszakécske - Vasas 1-1 (0-0)

2018. szeptember 26. 16:00

Játékvezetők: Németh Ádám, segítői: Medovarszki János, Kormányos II. Gábor.
Helyszín: Tiszakécske
Tiszakécskén a Tisza partján 15 Celsius fok, verőfényes napsütés, tisza égbolt, szélcsend fogadja a csapatokat. Csapatunk a hagyományos piros-kék mezben, kék nadrágban, ellenfekünk tiszta fehérben.

1'
Elkezdődött a mérkőzés.
2'
Egy jobboldali beadás az ötösnél érkező Kocsis melléről elpattant, Bese tisztázott.
6'
Hinora balkezét ápolni kell, egy ütközésnél ráesett.
8'
Hinora visszatért a pályára.
11'
Hinora kapott sárgát, mert rátartott nyújtott lábbal Horváthra.
12'
Hrepkát indították, aki elől Molnár szabadított fel a 16-os előterében.
14'
Stoiacovici lőtt 7 méterről egy baloldali beadást, de egy védőnk lábáról mellé pattant a labda.
18'
A 16-oson belül huzogattunk, majd Balajti elé perdült a labda, ám 7 méteres lövése lecsúszott, így Molnárnak könnyű zsákmány volt a labda.
20'
Murka kapott egy labdát a balösszekötő helyén, de ballábas lövését Molnár védte.
22'
Károly cselezgetett a baloldali 16-os sarkánál, majd 14 méteres lövését Bese védte biztosan.
24'
Batizi-Pócs a jobboldali 16-os sarkától lőtt, ám Bese kivetődve megfogta a labdát.
27'
Stoiacovici kihagyta az eddigi legnagyobb gólhelyzetet, 2 méterről Bese lábbal hárított a bal alsó sarok elől.
28'
Hrepka 17 méteres bal felső sarokba tartó lövését egy védő fejelte ki.
31'
22 méterről Kardos szabadrúgása a felső lécről pattant ki Bese mögött a mezőnybe.
35'
A megsérült Hinora helyett Talabér a pályán.
38'
Murka szelidítette meg Bese kirugását, majd 18 méterről, a jobboldali 16-os sarkához közel lőtt, ám egy védő lábáról elerőtlenedve Molnár könnyen fogta meg a labdát.
40'
Károly Bálint 2 méterről a léc alá bombázott, ám a játékvezető les miatt érvénytelenítette a gólt.
45'
Újabb óriási kavarodás a kapunk előtt, ám Batizi-Pócsot lesen állította meg a játékvezető.
46'
Vége az első játékrésznek, amelyben a hazaiaknak több gólszerzési lehetőségük volt.
47'
Elkezdődött a második félidő, cserélt a Tiszakécske. Stoiacovici helyén Gréczi Márton.
49'
Vaskó bólintott! 1-0! Egy jobboldali szögletre Vaskó emelkedett fel a legmagasabbra, és 7 méterről a jobb alsó sarokba csúsztatta a labdát!
51'
Baloldali tiszakécskei szögletet a kapu szájából rúgott ki Szilágyi.
53'
Büntetőt kap a hazai csapat. Kelement látta szabálytalannak a játékvezető.
54'
Kardos a jobb alsó sarokba passzolta a labdát. 1-1.
55'
Kelemen kapott sárgát a büntető miatti lerántásért.
61'
23 méterről Talabér szabadrúgása suhant el a jobb alsó sarok mellett.
62'
A helyszínen 900-an nézik a mérkőzést.
64'
Balajti 28 méterről, középről lőtt, de Molnár biztosan fogta a kapu közepébe tartó labdát.
66'
Murka 8 méteres életerős bombáját védte bravúrral Molnár.
69'
Károly helyett Gréczi Gábor a pályán.
70'
Gréczi baloldali beadását Batizi-Pócs perdítette fölé a rövid saroknál.
74'
Előbb Hajdú egy megkerülős csellel elment a baloldalon, visszagurítása után Szatmári 8 méterről lőtt, de Molnár ki tudta tolni a léc alól a labdát.
79'
Puskás jön be Batizi-Pócs helyére.
81'
Bévárdi és Király jött be, míg Murka és Hajdú ment le.
83'
A jobboldali 16-os sarkától, kezezés miatt szabadrúgást végezhetünk el. A beívelés pontatlan volt Vaskónak, így elhalt a lehetőség.
84'
Balajti kapott sárgát műesésért.
88'
Gréczi Márton kapott sárgát, rúgásért.
89'
Talabér lőtt 20 méterről, de Molnár bravúros vetődéssel a bal alsó sarokból kitolta a labdát.
90'
2 perc hosszabbítás.