Szentlőrinc SE - Vasas FC

2021. november 24. 13:00

Játékvezetők: Szilasi Szabolcs. Segítői: Rózsa Dávid, és Vörös Dániel.
Helyszín: Kozármislenyi Stadion
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat, és Olvasóinkat! Hamarosan, 13:00 órakor elkezdődik a Merkantil Bank Liga NB II-es bajnokság, 2021-22-es évadának 17. fordulójában a Szentlőrinc SE - Vasas FC mérkőzés. Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.
Kozármislenyben 6 Celsius fokos, napos idő van.
Csapatunkban a legutóbbi Szombathely elleni hazai 1-0-ás győzelemhez képest Szilágyi Zoltán, Terbe, Szilágyi Szabolcs, és Bobál Gergely kapott helyet a kezdőben. Kimaradt az elmúlt találkozón kiállított Iyinbor, a sérült Otigba, Pátkai, és Feczesin.
A vendégeknél hatan maradtak ki a legutóbbi mérkőzés kezdő tizenegyéből, amikor is 2-2--öt játszottak Csákváron: Erdélyi, Tamás L., Havas, Újvárosi, Jancsó és Kiss-Szemán. Ezúttal Keresztes, Sinanovics, Török, Drilon, Biben, és Farkas került be a kezdőcsapatba.
A hazai csapatnál is találunk Vasas kötődésű játékosokat, így a kölcsönben lévő Kiss-Szemán, és Újvárosi.

1'
Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban és lábszárvédőben. Ellenfelünk tiszta fehérben. A hazaiak kezdték a mérkőzést.
2'
Hinora végezhetett el szabadrúgást a 16-ossal egy magasságban, a jobb oldalról, de egy hazai játékos kifejelte a labdát a mezőnybe.
4'
Szilágyi Szabolcs tette ki balra Silyének, aki laposan középre adta a labdát, ám Pekár elől kivágták a labdát.
8'
Pekár 17 méteres jobb összekötő helyéről lőtt, de Hajagos kiütötte a labdát, szöglet. Hinora szögletét kivágták a rövidnél. Újabb szöglet, de ezt is kivágták a hazaiak.
12'
Keresztes egy jobbról érkezett lapos passzot lőtt 16 méterről, kapásból, jobbal, de a labdája 4 méterrel elkerülte a bal alsó sarkot.
16'
Terbe jobb oldali lapos középre adása átcsúszott egy védő lába között, így Radó 10 méterről lőhetett, de egy szentlőrinci lábbal blokkolta a lövést.
18'
Silye bal oldali beadását a rövidnél Bobál meg tudta csúsztatni, de a labda a jobb sarok mellett hagyta el a játékteret.
23'
Pekár jobb oldali beadásánál, Bobál lábbal megelőzte a kifutó Hajagost, a középre szálló labdáját Hinora még meg tudta fejelni, de ez a labda nem jelentett veszélyt a kapura, így a kapus megkaparintotta a labdát.
26'
Bobál bal oldali lapos középre adását Radó elől szögletre vágták. Újabb szöglet ezúttal a jobb oldalról. Hinora beívelését Hajagos húzta le.
35'
Keresztes kapott sárga lapot, Bobál hátulról történő felrúgásáért.
35'
Pekár cselezgetett a bal oldalon. majd éles szögből, a kaputól 12 méterre laposan lőtt, de Hajagos lábbal védeni tudott.
43'
A hazaiak edzője, Slujka Marián kapott sárga lapot reklamálásért.
43'
Hinorát buktatta Biben a kapujuktól 26 méterre. Berecz szabadrúgása a sorfal tetejéről a kapu fölé perdült. Hinora szögletét kifejelték.
44'
Hinora végezhetett el szabadrúgást a jobb oldalvonal mellől. A rövid sarok felé szálló labdát Grumics fejjel a rövid, bal sarokba fejelte. 0-1! Öngól.
45'
Vége az első félidőnek. Soha jobbkor nem születhetett volna meg a vezető gólunk.
46'
Nincs csere egyik oldalon sem.
47'
Egy előre vágott labdát Bobál szelidített meg, majd középen Radó elé pattant a labda, 12 méteres lövését Hajagos bravúrral, vetődve védte.
52'
Drilon 20 méteres pattogós lövését Jova csak másodjára tudta megfogni. Mentségére nappal szemben kell védenie.
56'
Radó vett le a 16-osnál egy előreívelt labdát, aki visszagurította Bobálnak, ám lövése 2 méterrel szállt a kapu fölé.
59'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. A kifejelt labdát 18 méterről, középről Terbe lőtt laposan a bal sarok mellé.
63'
Harsányi és Grumics helyére Bányai és Hajnal állt be.
64'
Sinanovics lőtt középről, jobbal fél méterrel a felső léc fölé.
71'
Hármat cseréltünk. Lement Szilágyi Szabolcs, Radó, és Bobál. Beállt Feczesin, Kapornai, és Pátkai.
74'
Hinora végzett el szabadrúgást a bal szélról. A 11-es pontnál érkezett Feczesin, aki megelőzte Hajagos kapust, és a jobb felső sarokba fejelt. 0-2!
75'
Cserélt a Szentlőrinc. Lement Biben, és Farkas, míg bejött Maduka, valamint Erdélyi.
79'
Márkvárt állt be Hinora helyére.
84'
Töröcsik állt be Drilon helyére.
86'
Feczesin futott fel a bal oldalon, középre adása Pekárt találta meg, aki ajtó-ablak helyzetben a bal a lsó sarkot célozta meg, ám Hajagos bravúrral védett.
89'
Rétyi állt be Pekár helyére.
91'
2 perc hosszabbítás.
94'
Vége a mérkőzésnek! Sikerült a győzelem. Így őrizzük vezető pozíciónkat a tabellán. Szép volt, Fiúk!