Sényő-Carnifex FC - Vasas FC

2020. szeptember 20. 15:00

Játékvezetők: Szilágyi Sándor. Segítői: Márkus Péter, Kövér Tamás.
Helyszín: Sényő Sportpálya
Szeretettel köszöntjük Tisztelt Szurkolóinkat és Olvasóinkat! Hamarosan kezdődik a Sényő - Vasas Mol Magyar Kupa mérkőzés a legjobb 64 közé jutásért, amelyen egy mérkőzésen dől el a továbbjutás. Ellenfelünk az NB III Keleti csoportjának jelenlegi 6. helyezettje. A mintegy 1500 lakosú Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei kistelepülés stadionjában 2500-an férnek el. A helyszínen 23 Celsius fokos levegőhőmérséklet, napsütéses, de fátyolfelhős idő, és szélcsend fogadta a csapatokat, és a nézőket.

2'
A hazaiak tiszta kékben, míg csapatunk tiszta fehérben. A találkozót csapatunk kezdte.
3'
Klepács 22 méteres lapos lövését védte Rados. A másik oldalon Murka került gól helyzetbe, egy esernyő csel után lőtt, de egy sényői játékosról szögletre pattant a labda.
4'
A jobb oldali szöglet után, Kleisz ollózott 12 méterről, de a jobb kapufa mellé szállt a labda.
7'
A bal oldalról szabadrúgáshoz jutottak a hazaiak, 32 méterről, de Litauszki kivágta a labdát.
10'
Egy hosszú labdával indult Birtalan, aki a kaputól 20 méterre átvette a labdát, majd eltolta védője mellett, és ballábas lövése a jobb kapufa mellé szállt.
11'
Kiss János masszőrünk kapott sárgát, mert egy oldalvonal felé szálló labdába beleért, mielőtt a labda elhagyta volna a játékteret.
12'
Csató kapott sárgát rúgásért.
15'
Jobb oldali szöglethez jutott a Sényő. Kapacina beívelését Rados kiöklözte. Az előrevágott labdára Birtalan csapott le, és néhány jó csel után lőtt, de egy védő blokkolt.
16'
Klepács sérülés miatt lejött, helyére Boros állt be.
18'
Csapatunkat 100 Szurkoló kísérte el.
23'
Birtalan bal oldali beadását Murka vette átt a akputól 15 méterre. Lövése egy védőn megpattant, de Gazsi bravúrral vetődve kivédte.
26'
A hivatalos nézőszám 1100.
30'
Páll a gólszerző. Egy jobb oldali beadást Fenyőfalvi kapura csúsztatta, amit Rados vetődve kiütött, az érkező Páll elé, aki a kapuba lőtt.
33'
Hinora 17 méteres lövése egy védő fején szögletre pattant. Pekár szögletét Litauszki fejelte meg, de a földre pattant labdát ki tudták rúgni a védők.
36'
Pekárt buktatták. Büntető.
37'
Pekár a jobbra vetődő Gazsi mellett, a bal alsóba gurított. 1-1.
38'
Boros kapott sárgát a büntető miatt.
45'
Vége az első félidőnek.
46'
Folytatódott a játék, csere nem volt.
50'
A Sényő szabadrúgást végzett el a kapunktól 40 méterre. A beívelt labdát Litauszki fejelte ki.
53'
Fenyőfalvi kapott sárgát, buktatásért.
55'
23 méterről végzett el szabadrúgást Pekár. Birtalant lerántották. Büntető.
56'
Birtalan a jobbra vetődő Gazsi mellett, a bal alsóba helyezett. 1-2!
58'
Farkas kapott sárgát a büntető miatt.
59'
Szatmári állt be Kleisz helyére.
60'
Murka helyére Vernes állt be.
61'
Imrő, a hazaiak megbízott edzője kapott sárgát.
62'
Birtalan a gólszerző! 1-3! Vernes passzolt középre a jobb oldalról, Birtalan átvette a labdát, és két jó csel után a bal alsóba lőtt.
65'
Pekár 18 méterről a balösszekötő helyéről lőtt, de a labda egy sényői fején megpattant, ami a kapu mellé szállt.
68'
Jobb oldali szöglethez jutottunk, amikor Vernes beadását blokkolták. A szöglet után kifejelték a a labdát a védők.
74'
Fenyőfalvi helyére Fabu állt be.
75'
Kovács Milán a gólszerző. 1-4! Egy hosszú indításra Kovács csapott le, balra eltolta a kapus mellett, majd az üres kapuba lőtt.
77'
Rados kapott sárgát reklamálásért.
79'
Szivacski és Fabu kapott sárgát, kakaskodásért.
80'
Birtalan helyére Kapornai állt be.
82'
Vernes a gólszerző. 1-5! Pekár bal oldali beadását, Vernes 5 méterről, középről a bal alsó sarokba bolintotta.
83'
Lizák cselezgetett a bal oldalon, majd betört a 16-oson belülre, és 10 méterről a jobb kapufa mellé lőtt 3 méterre.
85'
Lizák helyére Jócsák állt be.
89'
Orosz 16 méterről, ballal a job felső sarok fölé bombázott.
90'
Pekár a bal oldali ötös sarkáról lőtt, de Gazsi bravúrral védett. És ez volt az utolsó momentuma a mérkőzésnek. Csapatunk a második félidőben érvényesítette az osztálykülönbséget. Szép volt Fiúk! Így csapatunk a Mol Magyar Kupa legjobb 64 csapata közé került.