Pénzügyőr - Vasas 0-2 (0-1)

2017. október 04. 17:30

Helyszín: Pasaréti úti Pénzügyőr sporttelep

1'
Csapatunk kezdi a mérkőzést. Kék mez, piros nadrágban, míg ellenfelünk zöld-fehér mezben, zöld nadrágban játszik.
2'
Remili lőtt 17 méterről középről ám a bal kapufa mellé szállt.
8'
Szabadrúgás 26 méterről, Remili beívelését, kifejelték a védők.
9'
Turi iramodott meg a térfelünk közepétől, ám 14 méterről, a kapu mellé lőtt.
11'
Ádám került gólhelyzetbe, de 10 méterről inkább középre adott, így oda lett a lehetőség.
12'
Remili baloldali szögletét Benes fejelte rá, de leperdült egy védőről.
14'
Remili baloldali beadását, Király fejelte rá a jobboldali ötös sarkától, de Czuczi védett.
18'
GÓÓÓL!!!! Ferenczi lábbal, közelről! 1-0 ide! Remili ívelte be a labdát balról. Középen érkezett Ferenczi, és közelről, 3 méterről, nem hibázott!
21'
Ferenczi adott be laposan balról, ám középen lemaradtak róla játékosaink.
22'
A baloldali 16-os vonalánál buktatták Orbánt. Besztercei szabadrúgása 2 méterrel a kapu fölé csavarodott.
25'
Remili balról beadta, ám Vogyicska mellé perdítette a hosszú saroknál.
32'
Király gurította vissza a labdát, a 16-osnál érkező Remilihez, aki jobbal, kapásból laposan lőtt, de Czuczi vetődve védett.
37'
Ádám ívelte be a labdát, 26 méterre a kaputól, Király a 11-es pontról azonban a bal kapufa mellé fejelt.
39'
Manjrekar harcolt meg egy labdáért a 16-oson belül, ám közelről a kapusba lőtt.
44'
Feil futott el a jobboldalon, ám 9 méterről a jobb kapufa mellé lőtt.
45'
Vége az első félidőnek. Harmad osztályú ellenfelünk jól tartja magát.
46'
Cseréltünk. Lement Remili, Ferenczi, Benes, bejött Kulcsár, Gaál, és Leonardo da Silva, aki 25 éves brazil próbajátékos, csatár.
48'
Jobboldali szögletet végez el Ádám, visszagurította Király elé, de szerelték a 16-osnál.
49 '
Da Silva került helyzetbe, két jó csel után jobbal, 8 méterről lőtt laposan, de Czuczi vetődve védett.
50'
A pénzügyőrös Farkas Máté lőtt 5 méterről a jobboldalról, de ellőtte a kapu előtt.
54'
Ádámot indították a baloldalon, ám lövésszerű beadása elment a kapu előtt.
59'
Ádám lőtt 16 méterről ballal, de a kapus védett.
61'
Da Silva kapott egy labdát, ám ballal a kimozduló kapus felett a kapu mellé ívelte.
64'
A PSE jobboldali szögletet végezhet el. A kis szögletet elrontották, így felszabadult a kapunk.
65'
Farkas Máté szaladt el a jobb szélen, és lövését Nagy védte.
67'
A 12 reflektor meglehetősen gyér fényt biztosít.
69'
Da Silva lőtt 18 méterről, a jobb kapufa mellé.
71'
Gaál lőtt a jobboldali 16-os sarkától, 2 méterrel a kapu fölé.
73'
Da Silva került gólhelyzetbe, de mivel a kezére pattant a labda, így szabadrúgás lett a PSE javára.
76'
Da Silva ment el a bal szélen, lapos beadására érkezett Ádám, de szabálytalankodott a védővel, szabadrúgás kifelé.
83'
Bereczet döntötték fel 22 méterre középről. Ádám lövése a bal felsőben kötött ki! GÓÓÓÓL !!!!! 2-0 ide!!