Nyíregyháza - Vasas

2019. szeptember 15. 17:00

Játékvezetők: Takács Tamás, segítői: Csatári Tibor, ifj. Varga Gábor.
Helyszín: Nyíregyháza
Tisztelettel köszöntjük Olvasóinkat! Nyíregyházán 23 Celsius fokos levegőhőmérséklet, ragyogóan kék ég, enyhe szellő fogadta a csapatokat. Csapatunk fehér mezben, fehér nadrágban, míg ellenfelünk piros-kék mezben és kék nadrágban lép pályára.

1'
A mérkőzést a hazaiak kezdték.
4'
Kártik egy fél magasra felpattant labdát 24 méterről, középről, egy méterre a jobb kapufa mellé lőtte.
6'
Csapatunkat mintegy félszáz szurkoló kísérte el, és biztatja.
7'
9'
Balajti, a lábak között, laposan lőtt a jobb oldali 16-os sarkától, de Jova biztosan fogta.
13'
Szatmári iramodott meg a jobbösszekötő helyén, balra mellette futott Fodor, aki a kaputól 8 méterre fellökte, Szatmári elesett, de nem ítélt a játékvezető büntetőt.
21'
Nem forognak veszélyben a kapuk, inkább a két 16-os között folyik a játék.
23'
Sinanovic lő szabadrúgást, 30 méterről, középről, lövése a jobb sarok felé szállt, de Rados odaért, és megfogta.
26'
Szatmári a 11-es pontnál kapott egy labdát balról, kapásból lőtt, de egy védőben elhalt a labda.
29'
Balajtit buktatták a 16-oson belül. Büntető.
31'
Balajti a balra vetődő Jova irányába rúgta, aki biztosan fogta meg a labdát.
39'
Tóth Barna emelte be a labdát a jobb oldalról, az alapvonalról, ám az ötösön belül mindenki elvétette, így felszabadítottunk.
40'
Hinora bombázott kapura, 22 méterről középről, de Jova kiütötte, a kipattanó labda pedig lesen találta Terbét.
41'
Szatmári lőtt 16 méterről, de a léc alá tartó labdát Jova fölé nyomta.
44'
Szatmári kapott egy tökéletes labdát, és 10 méterről lőtt, de pont középre és félmagasan ment a labda, így Jova védeni tudott.
45'
Bal oldali szögletet Szatmári ívelte be, de a védők felszabadítottak. Vége az első játékrésznek. Lényegesen több gólhelyzetet alakítottunk ki, így az elpuskázott büntetővel együtt megérdemelt lenne a vezetésünk.
46'
Csapatunkban és ellenfelünknél sincs csere. Mi kezdtük a második félidőt.
47'
Hinora került gólhelyzetbe, de a 11-es pontnál szerelték.
48'
Tóth Barna ugrott ki a balösszekötő helyén, és a kifutó Rados fölött, kevéssel emelt a felső léc fölé.
52'
Szatmári indította szabadrúgásból a baloldalon felfutó Hinorát, aki 16 méterről, ballal 2 méterrel a jobb kapufa mellé bombázott.
54'
Terbe jobboldali középmagas beadását, Hinora előrevetődve fejelte a bal kapufa mellé, a rövid ötös saroknál.
55'
Balajti helyére Birtalan állt be.
56'
Fodor ollózott magasan a kapu fölé a bal oldali ötös sarkától.
57'
A megsérült Pejovic helyére Busai állt be.
59'
Kovácsot gáncsolták a Nyíregyháza kapujától 24 méterre, a balösszekötő helyéről. Szatmári jobbal a bal alsó sarkot vette célba, de a labda mintegy 2 méterre elkerülte a kaput.
64'
Viczián és Tóth Barna kapott sárga lapot. Az ötösnél akadtak össze, majd Tóth megtaposta a földön fekvő Vicziánt, de nem kapott érte pirosat.
66'
Sinanovic is besárgult, mert felvágta Kovács Milánt.
66'
Tóth Barnát le is hozta edzője, helyére Kovác Alan állt be.
68'
Szilágyi helyére Torghelle állt be.
70'
Jobb oldali szöglethez jutottunk. Szatmári beívelését Viczián a rövid saroknál megfejelte, de a labda 1 méterrel a kapu fölé szállt.
74'
Óriási gólhelyzetet hagyott ki Kovác Alan, mert egy lecsurgó labdát, az ötös vonalánál, nem találta el, csak a sípcsontjáról került Rados kezébe.
75'
Ismét Kovác Alana lőhetett a 11-es pontról, de egy védőnk lábáról szögletre perdült a labda.
78'
Kovác Alan bombázott kapura 16 méterről, de Rados a léc fölé tolta a labdát.
79'
Lakatos bal oldali beadását a hosszú saroknál Birtalan kapásból a kapu fölé bombázta.
80'
Kártik helyére Ötvös áll be.
82'
Lakatos helyén Hajdú a pályán.
85'
Jobb oldali szögletet rúghatunk. Szatmári beadását Torghelle passzolta tovább, amit Tóth Bence rúgott a kapu közepébe! 0-1!
86'
Torghellét rúgták fel, a kaputól 30 méterre. Szatmári beívelését egy védő vágott ki.
88'
Torghelle 40 méterről rálőtte mert észrevette, hogy a gólvonaltól 10 méterre helyezkedik el Jova, ám labdája fölé szállt.
89'
Szabadrúgást végez el Szatmári a 11-essel egy magasságban, a jobb oldali oldalvonalnál. A kipattanó labdát Kovács Milán szelidítette meg, majd 12 méterről, középről jobbal a bal felső sarokba bombázott.
90'
Kovács Milán jobb oldali középre adásáról Torghelle centikkel maradt le.
91'
3 perc hosszabbítás.