Maccabi Netanya FC - Vasas FC

2022. július 09. 17:00

Helyszín: Telki, Globall Hotel (zárt kapuk)
Szeretettel köszöntjük tisztelt Szurkolóinkat csapatunk hatodik nyári felkészülési mérkőzésén.
Ma délután, a Telki Edzőközpontban - nézők nélkül - 17:00 órától az izraeli Maccabi Netanya FC csapatával játszunk.
Mintegy 25 Celsius fokos, napsütéses, élénk szeles idő van.
A mérkőzés kétszer 45 perces lesz.
Csapatunk a megszokott piros-kék csíkos mezben, piros nadrágban, és lábszárvédőben, míg ellenfelünk sárga mezben, fekete nadrágban és sárga lábszárvédőben játszik.
Köszönjük, hogy követik tudósításunkat.

1'
A vendégek kezdték a találkozót. Mi a főépület felé támadunk.
2'
Ez azt is jelenti, hogy az izraeli kapus nappal szemben véd.
3'
Az erős szél, ami a pálya hosszában fúj, olykor megzavarja a játékosokat.
4'
Egyelőre kóstolgatják egymást a csapatok, ismerkednek egymással.
10'
Karsevé az első lövés a mérkőzésen, 22 méterről, középről, jobbal, Otigba lábát érintve a jobb alsó elől ütötte ki Dombó.
13'
Jobb oldali Maccabi szöglet. Rotman beadását Iyinbor fejelte fel a rövidsaroknál a magasba, de a hosszúnál Dombó a helyén volt.
19'
A hosszabb előre ívelt indításoknál a szél alákap gyakorta a labdáinknak.
24'
Ivó szünet.
24'
Karsev volt durva Radóval, sárga lap.
25'
Folytatódott a játék. Eddig kevés gólhelyzet alakult ki a kapuk előtt.
28'
Ihrig-Farkas fülelt le egy labdát a kaputól 40 méterre, rávezette a védőfalra, de centerezésére belelépett egy védő, így oda lett a helyzet.
29'
Egyre több a durvaságm a kakaskodás. Twumasi és Szivacski kapott sárga lapot.
29'
Ihrig-Farkas a félpályától indította a középen beindult Novothnyt, de Nitzam kapus a helyén volt, kifutott kapujából a 30 méterre és oldalra rúgta a labdát.
30'
Majd Hartherz kapott sárgát, rúgásért.
32'
Megszerezte a vezetést a Maccabi. Rotman jobb oldali lapos, erős középre adását Dombó kiütötte, amire érkezett Zlatanovich, és közelről a kapuba pofozta a labdát. 1-0!
38'
A gól óta ismét mezőnyjáték folyik.
42'
Ihrig-Farkas jobb oldali beadásába lépett bele egy védő. Szöglet. Hinora beívelése után Iyinborhoz került a labda, aki 12 méterről laposan lőtt, de a kapus helyén volt.
44'
Silye indult volna a bal szélen, de nyújtott lábbal beleszálltak. Szabadrúgás. Hinora beívelését kifejelte egy védő.
45'
Vége az első félidőnek. A szép játékkal adósak maradtak a csapatok, és főleg a második negyedórában sok volt a durva belemenés.
46'
A szünetben a Maccabi cserélt. Beállt Matan, Itshak, Vayer, Ashkenazi, és Berko. Lejött: Flaman, Zlatanovich, Konstantin, Avrahm, Rotman. Mi nem cseréltünk.
50'
Ihrig-Farkas jobb oldali beívelése elsuhant Novothny előtt.
51'
Jobb oldali Maccabi szöglet. Twumasi beívelését Hidi Patrik vágta ki a mezőnybe.
55'
Bal oldali szögletet ívelhetett be Hinora. A rövid saroknál Novothny 1 méterrel a jobb sarok mellé fejelte a labdát.
57'
Jobb oldali Maccabi szöglet. Twumasi félmagas szögletét Hidi Patrik vágta ki a rövid saroknál.
61'
Silye kapott sárga lapot, rúgásért.
65'
Cseréltünk. Lejött a pályáról Novothny, Radó, Ihrig-Sebestyén, és Hidi Patrik. Beállt: Hidi M, Szilágyi Szabolcs, Pekár, és Szalai.
70'
Bal oldali szögletet végezhetett el a Maccabi. Ashkenazi beívelését Dombó ütötte oldalra. Újabb szöglet, ezúttal jobbról. Mizlachihoz pattant a labda, aki nem találta el jól a labdát 5 méterről, így Dombó védeni tudott.
77'
Cseréltünk: Hinora helyére Márkvárt állt be.
79'
Hidi M kapott sárgát hátulról buktatásért.
83'
Berecz helyére Faragó állt be.
89'
Berko került 100 százalékos gólhelyzetbe, szemben, Dombóval, de kapusunk bravúrral zárta a szöget, és védett.