Játékvezetők: Kakukk Szabolcs. Segítői: Bereczki Bence, és Aczél Tibor.
Helyszín: (NB III) Körösladányi MSK Sporttelep

1'
A hazaiak kezdték a mérkőzést.
20'
Egy jobb oldali hazai szöglet után a hosszú saroknál érkezett Wéber László, aki a combjáról a kapuba juttatta a labdát. 1-0.
24'
Burait buktatták a 16-oson belül, hátulról. 11-es.
25'
A büntetőt Wéber a balra vetődő Uram mellett, a jobb alsó sarokba helyezte. 2-0.
34'
Játékosunk, Huszár kapott sárga lapot, buktatásért.
36'
Játékosunk Enyedi kapott sárga lapot buktatásért.
38'
A hazai Csicsely kapott sárga lapot könyöklésért.
45'
Véget ért az első játékrész, amelyben a több gólhelyzetet kialakító hazaiak megérdemelten vezetnek két góllal.
46'
A szünetben cseréltek a csapatok. Nálunk lejött Huszár és Farkas Bence, helyeikre Bebők és Pócs állt be, míg a hazaiaknál Csicselyt, Farkas János váltotta.
50'
Pócs kapott sárga lapot buktatásért.
59'
Kapornait buktatták, 11-es.
60'
Birtalan a kapu közepébe lőtt, a balra vetődő kapus mellett. 2-1!
69'
Czirok kapott sárga lapot rúgásért.
72'
Puskás helyére Nemes állt be csapatunkba.
80'
Ekker Attila a hazaiak vezetőedzője hevesen reklamált egy szerinte elmaradt hazai büntetőt, amiért sárga lapot kapott.
81'
Cseréltek a hazaiak, lejött Czirok és Illés állt be helyére, míg nálunk Rab állt be Kovács Dominik helyére.
87'
Urbán állt be Bakk helyére.
88'
Farkas János 3 méterről a bal alsó sarokba fejelt. 3-1.
90'
4 perc hosszabbítás.
94'
Vége a mérkőzésnek a lelkes hazaiak megérdemelten tartották itthon a három pontot.