Jobboldalról végeztünk el szabadrúgást, a kapus kezében landolt a labda.
A mérkőzés első perceit mi irányítjuk, nálunk van többet a labda.
Távolról próbálkoztak a hazaiak, de fölé ment.
7'
Pavlov érkezett kiválóan egy baloldali beadásra, 10 méterről kapásból lőtt, de fölé ment egy kevéssel
9'
Most a Haladásnak voltak jobb percei, szöglettel és beíveléssel is próbálkoztak, de szerencsére nagyobb veszély nem alakult ki a kapunk előterében
10'
Remili ívelt be baloldalról egy szögletet, de felszabadítottak a hazai védők.
11'
Szombathelyi szabadrúgás a bal szélről: egy gyengébb fejest követően Nagy kaparintotta meg a labdát.
15'
Németh lőtt laposan a kapunkra, csak pár centivel kerülte el a baloldali kapufát.
18'
Debreceni kapott sárga lapot, rossz ütemű becsúszásért. Az ezt követő szabadrúgást követően felszabadítottunk
21'
Egy kisebb kakaskodás a pályán, Vida és Iszlai is sárga lapot kapott
25'
Szép támadást vezettünk, majd Remili sarkazása már nem ért célba a bal szélen
26'
Wilsnek kellett mentenie a 16-oson belül a kapura törő Pavlov elől.
27'
Ádám lőtt kapura a szögletünket követően, a 16-os jobboldali sarkáról, de mellé ment.
30'
Hangya adta be a baloldalról, sok láb között áthaladt a labda, majd a 16-os vonalánál érkezett Ádám aki kapásból lőtt, de nem találta el tökéletesen így Rózsa könnyen védte
32'
Parázs hangulatú mérkőzés, sok a kisebb-nagyobb szabálytalanság. A két csapat egyelőre kiegyenlített játékot produkál, hol mi, hol a Haladás az aktívabb.
35'
Pavlov ívelése Ádám irányába hosszúra sikeredett, jöhet a Haladás.
38'
A félpálya magasságában labdát szereztünk, majd Pavlovhoz került a labda, aki tolt néhány ütemet a labdán, majd 30 méterről tüzelt a kapu bal alsó sarka felé, de Rózsa védte.
39'
Kovács kapott sárga lapot, Bereczet buktatta felezővonalnál.
40'
Egy szép támadás végén Pavlov lőtt kapásból kapura a 16-os vonaláról, de sajnos fölé szállt.
42'
Remili ívelte kapura a baloldali távoli szabadrúgást, Rózsának ki kellett tornásznia a léc alól.
44'
Hazai szabadrúgás 25 méterről a félidő végén, de gyenge próbálkozás volt.
45'
Vége az első félidőnek, 0-0 az állás.
46'
A Haladás kezdte a második játékrészt.
48'
Nagy védte óriási bravúrral Németh közeli lövését
50'
Debreceni szabadított fel egy baloldali hazai akciót követően
50'
54'
Németh távoli bombáját védte Nagy, a kipattanót Williams bevágta a léc alá, de les miatt érvénytelenítette a gólt a játékvezető
58'
Az első percek bizonytalanságán túl vagyunk, bár továbbra is a hazaiak dominálnak.
60'
Remili és Ádám összjátékát követően utóbbi tüzelt kapura 24 méterről, de Rózsa védte a középre tartó lövést
62'
Vezet a Haladás. Egy jobboldali szabadrúgást követően Iszlai fejelt gólt az ötös vonaláról.
63'
Nagy védte Kovács lövését.
64'
Pavlov szépen vette át mellel Ádám labdáját a 16-os vonalánál, kapura fordult és lőtt, de Rózsa védte.
68'
Ádám tekert kapura egy szabadrúgás a jobboldali alapvonal közeléből, de a kapu mellett elszállt a labda
70'
A jobb oldalon iramodott meg Pavlov, kapura lőtt, de sajnos mellé ment.
71'
Hazai csere: Rácz helyett Tóth a pályán.
73'
Nagy vetődött ki egy jobbról beérkező labdára.
75'
Kettős csere nálunk: Vaskó állt be Debreceni helyére, Ádám helyett pedig Saglik érkezett
79'
James állt be Pavlov helyett.
80'
A hivatalos nézőszám: 2136
82'
Nagy érkezett jól egy hosszúnak tűnő indításra.
84'
Hazai csere: Németh helyett Schimmer folytatja
86'
Veszélyes helyről, a kaputól 19 méterről rúghatunk szabadrúgást miután Iszlai buktatta Ristevskit:
87'
Saglik tekert kapura, Rózsa védett hatalmasat.
87'
Bosnjak kapott sárgát
88'
Vaskó fejelt nem sokkal a kapu mellé 7 méterről.
90'
3 perc lesz a ráadás
90'
Vaskó kapott sárgát
91'
Saglik elől az utolsó pillanatban mentettek a védők.
92'
Rózsa védett hatalmasat, szöglet. A szöglet után kisebb kakaskodás a kapu előterében.