Gyirmót FC Győr - Vasas FC

2024. március 17. 14:00

Játékvezetők: Pillók Ádám (asszisztensek: Szalai Dániel és Nagy Viktor, tartalékjátékvezető: Bana Gergely)
Helyszín: ALCUFER Stadion
Tájékoztatjuk szurkolóinkat, hogy a honlapfejlesztés időszaka alatt a szöveges tudósítás új felületen, az alábbi linken érhető el:
Köszönjük a türelmet!
Hajrá, Vasas! Mindörökké, Angyalföld!

1'
A tiszta sárgában játszó hazaiak indították útjára a labdát, csapatunk szokásos, piros-kék mezében futballozik ma.
6'
Szegi kőkeményen rúgja meg Baktit az oldalvonal mellett, a 16-os jobb szélén, megússza sárgával.
17'
Tóth Milán indul meg egy labdaszerzést követően, de Hudák felvágja a kapuval szemben, nagyjából 20 méterre. A gyirmóti védő sárga lapot kap, mi pedig ígéretes helyről végezhetünk el szabadrúgást.
21'
Radó küldte kapura a szabadot, Hársfalvi óriási vetődéssel kipiszkálja a labdát a jobb felső sarok elől, de érkezik Tóth Milán és közelről a hálóba bólint (0-1)!
45'
45 percnyi játék után Tóth Milán góljával vezetünk Gyirmóton.
46'
Mi kezdtük a második félidőt.
56'
Bakti állít meg egy hazai kontrát még éppen a 16-os vonala előtt, sárga lapot kap érte, a Gyirmót pedig szabadrúgást.
61'
Radó hagyja el a pályát, Holender érkezik a helyére.
64'
Lányi hátulról az érkező labda helyett Baráth Botond tarkójába fejel, mindkét játékost ápolni kell.
67'
Baráth sajnos nem tudja folytatni, Ódor Máté jön a védelmünkbe. Lányit is le kell cserélni, őt Polgár váltja, valamint a hazaiaknál Adamcsek helyett Takács a pályán.
75'
Tóth Milánt fellökik az oldalvonal mellett, a vállát fájlalja, de ezt sem fújja le a játékvezető, sőt az eset végén, amikor támadónk kérdőre vonja, még neki ad sárga lapot...
81'
Medgyes kapott jó labdát a 16-oson belül, tolt rajta egyet, majd 14 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot.
86'
Bakti és Doktorics hagyja el a pályát, Girsik és Bukta jön a hajrára.
88'
Tóth Milánt buktatják a 16-oson belül, a játékvezető befújja a 11-est.
89'
Hársfalvi balra, a labda jobbra, ismét nálunk az előny (1-2)!
91'
Soltész rántja vissza Tóth Milánt a kezdőkörben, ígéretes kontrát akadályozva meg ezzel, sárga lap a "jutalma".
93'
Soltész két percen belül megkapja a második sárga lapját is, ezúttal belerúgott Tóth Milánba, így a kiállítás sorsára jut.
94'
Tóth Milán duplájával megvan a győzelem, fontos három pontot szereztünk idegenben.
95'
Köszönjük szurkolóinknak, hogy ilyen sokan buzdították a helyszínen csapatunkat. A válogatott mérkőzések miatt két hét szünet következik a bajnokságban, együttesünk következő tétmérkőzésén a Merkantil Bank Liga 26. fordulójában a BVSC-Zuglót fogadja az Illovszky Rudolf Stadionban március 31-én, vasárnap 17 órakor.